Sekrety retoryki. Reguły skutecznej komunikacji

Wydawnictwo: Onepress
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Mowa traTwa Jeśli ideałem retora jest dla Ciebie Fidel Castro wchodząc tu, żegnaj się z nadzieją. Wielogodzinna demagogia pozbawiona istotnych treści działa tylko w ustroju komunistycznym. Szanse, że Twoim audytorium będzie wielomilionowy tłum zmuszony do zachwycania się patetyczną perorą, są znikome. Słuchacze, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć, są dużo bardziej wymagający. Będą analizować, kontemplować, zechcą przyłapać Cię na błędach i nigdy nie wybaczą zanudzania. Pogotowie tu nie po

| 2014-05-02
Przeczytana: 02 maja 2014