Poezje wybrane

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
83-08-01348-1
poezja
Nemosja

Spis treści, utwory wybrane (m. in.): rzeczy wesołe; awantury arabskie; perły i wieprze; bardzo dziwne bajki; romantyczne i dziwne opowieści; o dwóch takich, co ukradli księżyc; skrzydlaty chłpiec; wyprawa pod psem; bezgrzeszne lata; awantura o Basię; szatan z siódmej klasy; list z tamteg świata; szaleństwa panny Ewy; kartki z kalendarza; listy zakopiańskie; przyjaciel wesołego diabła; dziewięć kochanek kawalera Dorna

Beata | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe