Pan Termometr zachorował

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
83-08-03323-7
dona

„Pan Termometr...” to pełna wdzięku i nieco przewrotnego humoru wierszowana opowiastka dla dzieci. Zabawna, wpadająca w ucho, wydana przy tym w oryginalnej, działającej na wyobraźnię szacie graficznej, ucieszy zapewne nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców, którzy wychowali się na klasycznych bajkach i wierszach Brzechwy czy Tuwima. Przypominamy jedną z najbardziej popularnych pozycji polskiej literatury dziecięcej, zachęcając do wspólnego czytania. „Raz Termometr zachorował; najpierw skarżył się, że głowa, potem, że go gardło boli, że się zrobił melancholik...” – któż nie zechce dowiedzieć się, co było dalej?

Kiara | 2016-01-22
ANNA | 2013-04-14