Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci.

Tłumaczenie: Elisabeth Stahre-Godycka
Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
Making the Most of the Inbetween.
83-7015-783-1
śmierć, życie, umieranie
emm

Elizabeth Kübler-Ross to autorka wielu bestsellerów związanych z trudnym przeżywaniem momentu odejścia. W "Życiodajnej śmierci" uczy nas, jak rozmawiać, kontaktować się z osobami zbliżającymi się do śmierci i z ich bliskimi, jak poznać i zaspokajać ich potrzeby - uczy prawdy, miłości, szacunku w poznawaniu i wspomaganiu człowieka cierpiącego, odkrywa nowe oblicze śmierci otwierającej drogę z "przedżycia" do życia wypełnionego duchowością.

akzz | 2014-03-11

Warto przeczytać. Uczy jak rozmawiać z osobami ciężko i śmiertelnie chorymi.

gonia | 2016-02-04
Cezaryna | 2016-01-10