7 (24 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Chicken Soup for the Mother & Doughter Soul
opowiadania, balsam dla duszy
Ag2S

Balsam dla duszy matki i córki daje im to, czego nie da oglądanie sitcomów. Matkę i córkę łączy szczególna więź. W córce matka widzi swoje nadzieje i spełnienie swych marzeń. W matce córka dostrzega podstawę swego istnienia, dzięki czemu rozumie, co to znaczy być kobietą. W tej znakomitej antologii znajdziecie opowieści o miłości i odwadze, o stracie i pojednaniu, o poświęceniu i odkupieniu,...

Balsam dla duszy matki i córki daje im to, czego nie da oglądanie sitcomów.

W tej znakomitej antologii znajdziecie opowieści o miłości i odwadze, o stracie i pojednaniu, o poświęceniu i odkupieniu, o codziennej trosce. Czy jesteś młodą mamą, czy doświadczoną matką; szesnastolatką czy czterdziestolatką - poruszą cię i zainspirują te pełne ciepła historie, rzucające światło na jeden z najwspanialszych, najgłębszych ludzkich związków.

| 2012-08-25

Kolejny "Balsam", który przeczytałam i to na dodatek jak wskazuje tytuł razem z moją mamą ;)
Śmiałyśmy się na wzajem i płakałyśmy i choć może to się wydawać przerysowane i śmieszne myślę, że ta książka zbliżyła nas do siebie jeszcze bardziej .

| 2014-07-25
Eagle-Heart | 2014-05-23