Balsam dla duszy 2

A 2nd Helping of Chicken Soup for the Soul
8371203551
balsam, duszy, opowieści, historie
Ewa

Kontynuacja bestsellerowego Balsamu dla duszy. Kolejna książka, w której dwaj amerykańscy mówcy opowiadają najlepsze ze swoich historii. W starannie wybranych opowiadaniach ukazują możliwości, jakie w nas drzemią i rozświetlają drogę, którą wszyscy kroczymy.

betina360 | 2017-02-03
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 03 lutego 2017

Dobre opowiadania dajace ukojenie i poprawiajace nastroj. Niektore tez przywracaja wiare w ludzi bo dzis tych dobrych coraz to mniej. Nie zawiodlam sie a wrecz jestem ciekawa 1 czesci ktorej nie czytalam jeszcze.

robinslav | 2015-02-07
Na półkach: Przeczytane, Strata czasu

Kompletne tabloidalno-przesłodzone kretyństwo dla naiwnych maluczkich. Totalna, globalna strata czasu. Strata czasu!

Dominika Pawelec | 2010-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2010

Kolejna książka z serii "Balsamu dla duszy" nie zawiodła mnie. Opracowana na bazie takiej samej reguły jak pierwsza część, koi duszę, przynosi nadzieję, uczy wiary we własne siły i dostarcza lekkiego uśmiechu. To warta przeczytania książka, która wzbogaca czytelników o kilka naprawdę niesamowitych historii.

Halina | 2013-04-27
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Bardzo przyjemna opowieść. Gorsza od "Balsamu dla duszy nastolatka", motywująca, ale nie jakoś nie wiadomo jak. Milej się zrobiło na serduszku, to na pewno. Przeczytać warto.

mary2000 | 2012-02-21
Przeczytana: 01 grudnia 2008

Sądze,że dwójka jest nawet lepsza od jedynki i pochłonęłam ją z wielką radością z smutjiem w jednym.

Wiktor Bogacki | 2016-05-22
Na półkach: Przeczytane, Ezoshit