Silniejszy niż strach. Moje życie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Dariusz Michalczewski, boks
Pistacia

Prawie nikt nie odniósł tylu sukcesów w boksie, co on. Prawie nikt nie udowodnił tak mocno swojej wielkości po porażce. Jednak historia życia Dariusza Michalczewskiego jest zdecydowanie bardziej różnorodna niż życiorysy innych sportowców. Po raz pierwszy mówi o sobie sam, opisuje chwile szczęścia i zwątpienia, mówi o nieokiełznanej woli sukcesu, ale i o słabości, którą odczuwają tylko ci najsilniejsi, o różnicy między wykreowanym wizerunkiem, a prawdziwym charakterem. Udowadnia, że taki właśnie jest: „silniejszy niż strach”.

[opis wydawcy]

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

vegetable78 | 2013-03-18
Przeczytana: lipiec 2010

bardzo dobrze napisana, sporo świetnych anegdot, właściwie jedna goni drugą, szczerze opowiedziane (chyba) ze sporą dawką luzu.

skulf | 2016-01-02
Przeczytana: 15 stycznia 2016