Pierwsza połowa

Wydawnictwo: Elipsa
6 (16 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Majdan, Doda, życie
Maciej

Radosław Majdan postanowił przerwać milczenie. 10 maja - w dzień jego 40. urodzin, ukaże się wywiad rzeka w którym były piłkarz gruntownie rozliczy się ze swoją przeszłością.- Nadszedł czas, żeby powiedzieć wszystko - mówi Majdan - o moim związku z Dorotą, karierze sportowej, tym, co się naprawdę wydarzyło w Mielnie, kiedy zarzucono nam pobicie policjantów. Oraz o wielu innych sprawach. Jak...

Radosław Majdan postanowił przerwać milczenie.
10 maja - w dzień jego 40. urodzin, ukaże się wywiad rzeka w którym były piłkarz gruntownie rozliczy się ze swoją przeszłością.- Nadszedł czas, żeby powiedzieć wszystko - mówi Majdan - o moim związku z Dorotą, karierze sportowej, tym, co się naprawdę wydarzyło w Mielnie, kiedy zarzucono nam pobicie policjantów. Oraz o wielu innych sprawach. Jak dodaje, nie chce, żeby informacje te pojawiały się w tabloidach, zniekształcone sensacyjną formą. Dlatego zdecydował się na wywiad w formie książki. Jak zapewnia - nie kieruje nim chęć rewanżu na kimkolwiek.

Majdan chce umożliwić czytelnikowi wyrobienie sobie własnej opinii dotyczącej m.in. jego małżeństwa z Dodą. Inaczej naświetlić wiele faktów, które do tej pory znane były jedynie z relacji osób trzecich. Opowie także o relacjach z mediami, kobietach, stylu życia, karierze sportowej.

Ja mam zamiar powiedzieć wszystko, od A do Z i nigdy więcej do tego tematu nie wracać. Kończę 40 lat. Niech to będzie ich pełne podsumowanie - kończy Majdan.

źródło opisu: www.elipsa.pl

źródło okładki: Elipsa

Dominik | 2014-09-04
Przeczytana: 04 września 2014

Wywiad rzeka.
Specjalnie nie przepadam za Majdanem, ale jest to barwna i kolorowa postać, dlatego wypożyczyłem.
Książka podzielona na rozdziały, które są strasznie nierówne.
Momenty kiedy opowiada o swojej przygodzie z piłką, czyta się szybko i przyjemnie.
Niestety jest też historia z Dodą :-) i tutaj zalatuje "pudelkiem".
Ogólnie można przeczytać w autobusie, w drodze do pracy.

vegetable78 | 2013-01-29
Przeczytana: 2012 rok

bardzo dobrze poprowadzona rozmowa, autor rewelacyjnie przygotowany, Majdan opowiada otwarcie i szczerze. Ciekawy obraz polskiej piłki lat 90-tych.

siania | 2013-07-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 29 lipca 2013

Ten wywiad byłby rewelacyjny, gdyby był skupiony na temacie kariery piłkarskiej. Zwłaszcza każdy rodowity szczecinianin nie raz się uśmiechnie.

Architekt | 2016-02-08
Przeczytana: 24 stycznia 2014