2012: gniew ojca, tom 1 Dzieci Słońca

Wydawnictwo: Solaris
978-83-7590-042-2
Nissaya

Plamy na Słońcu nie są niczym nowym. Specjaliści badają je od lat, a nawet zwykli ludzie wiedzą, że mocno wpływają one na nasze życie. Profesor Daniel Bates przed laty starał się udowodnić, że nadaktywność naszej gwiazdy może przynieść skutki dużo gorsze, niż można by podejrzewać. Oczywiście nie wierzą w to koledzy po fachu: oskarżają go o sianie fermentu i szybko izolują od naukowego środowiska. Od tamtego czasu nasz bohater w terenie poszukuje dowodów na zgubną działalność wybuchów na Słońcu – właśnie po to zatrudnił się w firmie próbującej sterować pogodą. Jak się okaże, jego hipotezy były tak bliskie prawdy, jak to tylko możliwe.

-SaH- | 2013-10-20

Zakup okazyjny, żeby przeczytać coś innego - niestety, trochę nie mój styl, nie moje czasy i akcja.
Ciężko mi ocenić tę książkę, podejrzewam że w gatunku niczego nowego nie odkrywa, ale jeśli ktoś bardzo lubi te klimaty, może i warto spróbować?

Jagvet | 2012-11-04
Przeczytana: lipiec 2010

Drogi czytelniku, jeśli masz ochotę stracić czas i nerwy w czasie czytania prawdziwego chłamu sięgnij po tą pozycję. Jeśli jednak szukasz najgorszej książki to wiedz, że druga część jest jeszcze gorsza...

Mia-Meow | 2011-07-08

Hahahahahsah,i gdzie ten wasz koniec świata?

Beata | 2014-10-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe