Kuchnia wegetariańska z fantazją

Wydawnictwo: Muza
Vegetarian Basics
kuchnia, przepisy, wegetarianizm
Franciszek

Wszystko, co chcesz wiedzieć o kupowaniu, gotowaniu i jedzeniu warzyw. Co można zrobić z soczewicą? Co to jest bulgur? Jak przyrządzić smaczne tofu? Jakie przyprawy najpełniej wydobędą smaki dań bezmięsnych? Jak robić zakupy? W jaki sposób przygotowywać składniki dań? Na te i inne pytania odpowiedzi w naszej książce znajdą zarówno prawdziwi wegetarianie, jak i "wegetarianie okresowi",...

Wszystko, co chcesz wiedzieć o kupowaniu, gotowaniu i jedzeniu warzyw.

Co można zrobić z soczewicą? Co to jest bulgur? Jak przyrządzić smaczne tofu? Jakie przyprawy najpełniej wydobędą smaki dań bezmięsnych? Jak robić zakupy? W jaki sposób przygotowywać składniki dań? Na te i inne pytania odpowiedzi w naszej książce znajdą zarówno prawdziwi wegetarianie, jak i "wegetarianie okresowi", sięgający po bezmięsne dania od czasu do czasu, odpowiedzi rzeczowe, podane przystępnie i dowcipnie.

- Książka skierowana do wszystkich, którzy uważają, że posiłek bez mięsa nie jest zbyt skromny
- Przepisy zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani kucharzy, tradycjonalistów i poszukujących nowinek smakowych
- Potrawy kuchnie różnych regionów świata, urozmaicone i aromatyczne, dostarczające rozkoszy podniebieniu

Dorota Smakuje | 2010-07-05
Przeczytana: czerwiec 2010

Kolejna książka, którą polecam !

Jako osoba uwielbiająca warzywa ciągle szukam nowych inspiracji na ich przygotowanie.

Ostatnio trafiłam na nowość wydawnictwa Muza

„Kuchnia wegetariańska z fantazją” Kornelii Schunharl i Sebastiana Dickhaut.

Zaciekawił mnie już sam opis książki „Wszystko, co chcesz wiedzieć o kupowaniu, gotowaniu i jedzeniu warzyw.
-...

Yavanna | 2012-10-18
TrollBobic | 2011-08-20
Skarletka | 2010-07-09
Na półkach: Przeczytane, Mam!
Przeczytana: lipiec 2010
anusiaanna | 2016-08-03