Gwiezdne wojny. Wojny klonów: Kryzys na Coruscant

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów,Wybierz swoje przeznaczenie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Decide Your Destiny 4: Crisis on Coruscant
Mando Hubert

Wybierz się z bohaterami "Wojen Klonów" w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los! Zaatakowano Senat Galaktyki! Wcielasz się w postać padawana mistrzyni Jedi Shaak Ti i wyruszasz na pomoc kanclerzowi Palpatine. Próbujesz się dowiedzieć, kto kryje się za spiskiem. W trakcie swojej wędrówki odwiedzisz najmroczniejsze zaułki...

Zaatakowano Senat Galaktyki! Wcielasz się w postać padawana mistrzyni Jedi Shaak Ti i wyruszasz na pomoc kanclerzowi Palpatine. Próbujesz się dowiedzieć, kto kryje się za spiskiem. W trakcie swojej wędrówki odwiedzisz najmroczniejsze zaułki Coruscant, zapędzisz się na równinę Mesra i do pałacu Huttów na Tatooine. Czy udowodnisz, że jesteś wartościowy? A może przejdziesz na Ciemną Stronę Mocy, kiedy misja okaże się zbyt trudna?

Nicole | 2016-07-10
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane