Wampirek i zagadkowa trumna

Wydawnictwo: W.A.B.
Der kleine Vampir und der rätselhafte Sarg
wampirek, przyjaźń, trumna
Pistacia

Podobno dzieci lubią chorować: mogą siedzieć w domu wtedy, kiedy inni ciężko pracują. Ale dla Antosia ospa wietrzna to prawdziwa tragedia: przecież ominą go szalone przygody z rodziną Trzęsikamieniów! Nawet nowa książka o wampirach nie jest w stanie osłodzić mu samotności. W dodatku będzie się wiele działo, bo swe odwiedziny u Trzęsikamieniów zapowiedziała marudna hrabianka Olga Mydelnicka, wielka miłość Rydygiera, której pozostali nie cierpią. Także znajomość groźnej ciotki Doroty z tajemniczym wielbicielem nabiera rumieńców… Czy zagadkowy Igno Rant to prawdziwy wampir? Jeśli tak, to dlaczego jego trumna jest pusta w ciągu dnia? Co Ingo robi w tym czasie? Antoś postanawia zabawić się w detektywa i rozpoczyna własne śledztwo w tej sprawie. Wymaga to wielkiej odwagi i poświęcenia, ale czego się nie robi w imię przyjaźni!

Antoś Groszek i Rydygier Trzęsikamień już po raz dwunasty zapraszają do świata niezwykłej przygody!

[opis wydawcy]

coffee | 2016-11-02