Księżniczka Daisy i magiczna karuzela

Cykl: Klub Tiary (tom 9)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Daisy and the Magical Merry
klub tiary, srebrne wieże

Klub Tiary – Srebrne Wieże to dalsze przygody sympatycznych uczennic Akademii Księżniczek, znanych Czytelniczkom z opowieści Klubu Tiary. Charlotte, Katie, Daisy, Emily, Alice i Sophia zdobyły wystarczającą ilość diademowych punktów, by kontynuować edukację na wyższym poziomie w Srebrnych Wieżach. Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowe koleżanki i nowe przygody… Księżniczka Daisy obawia się jazdy...

Księżniczka Daisy obawia się jazdy na karuzeli na festynie w ogrodzie Króla Percewala. Ale to nie jest zwykła karuzela, a Daisy okazuje się o wiele odważniejsza, niż sama podejrzewała.

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2008

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/

książek: 1950
LenaU | 2014-05-07
Przeczytana: 06 maja 2014

CZy warto mieć odwagę i przyznać się do złych rzeczy? Czy złe zachowania zawsze tylko ranią i niczego nie uczą? Czy warto być dla każdego uprzejmym i serdecznym? Na te pytania odpowie właśnie ta książka.

Noise | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, W 2010

Czytałam te książki oczywiście jak byłam trochę mniejsza ale (przynajmniej dla mnie)cała seria " Klub Tiary" była bardzo dobra. :D

kropeczkawiki | 2013-07-30

Książka dobra:)polecam..

ktosiek | 2016-01-22
Przeczytana: 2009 rok

To jedyna książka jaką przeczytałam z serii Klub Tiary ale pamiętam, że bardzo mi się ta książeczka podobała. :)

Beata Woźniak | 2014-08-24
Przeczytana: 15 marca 2011