Mała encyklopedia domowych potworów I

A Family Guide to House Monsters
83-10-10961-X
domowe, potwory
Pistacia

Czy poznałeś już Kichoprychacza, Awanturellę I Telemaniaka? Nie? Najwyższy czas poznać niesamowitą Galerię Domowych Potworów! Te niewidzialne, wszechobecne stwory gnieżdżą się w naszych domach przez całe dnie i noce utrudniając nam życie. Po wielu latach badań Stanislav Marijanovic opisał i narysował te wszystkie potwory, które są naszymi nieodłącznymi towarzyszami. Rozpoznanie natury...

Te niewidzialne, wszechobecne stwory gnieżdżą się w naszych domach przez całe dnie i noce utrudniając nam życie. Po wielu latach badań Stanislav Marijanovic opisał i narysował te wszystkie potwory, które są naszymi nieodłącznymi towarzyszami. Rozpoznanie natury przeciwnika to połowa zwycięstwa, dlatego Mała encyklopedia Domowych Potworów powinna - obowiązkowo! - koniecznie! -bezzwłocznie! - zagościć w waszej biblioteczce. Strzeżcie się, bo licho ni śpi! Wspaniały prezent dla każdego!

[opis wydawcy]

MrPePe1100 | 2014-09-21

Super! Świetna książeczka dla dzieci! Bardzo mi się podobała! Polecam!

wika650 | 2013-01-24

fajna książka