Magia domowych potworów

Monsters` magic formulas
83-10-11024-3
domowe potwory, magia,
Pistacia

Co się dzieje, gdy ludzie wyjeżdżają na wakacje, a w mieszkaniu pozostają jedynie dwa małe domowe potwory? Intrygująca opowieść o zapomnianej księdze magicznych formuł, o dwóch beztroskich potworach, które nie potrafią czytać wystarczająco dobrze, i wspaniałej zabawie w czary. Ale kiedy zjawia się wielki zły potwór i rości sobie prawa do magicznej księgi, by jej użyć do swych mrocznych...

Intrygująca opowieść o zapomnianej księdze magicznych formuł, o dwóch beztroskich potworach, które nie potrafią czytać wystarczająco dobrze, i wspaniałej zabawie w czary. Ale kiedy zjawia się wielki zły potwór i rości sobie prawa do magicznej księgi, by jej użyć do swych mrocznych celów, małe domowe potwory znajdują sie w prawdziwym niebezpieczeństwie. Zły potwór szykuje dla nich przykrą niespodziankę!

Stanislav Marijanovic wykreował całkowicie nowy świat wyimaginowanych stworzeń, takich jak: BULWIAK, BALETRURA GIĘTKA, ŚLIMAKOID BŁĘKITNOSZPONIASTY.

[opis wydawcy]

jusola | 2010-12-21
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 20 grudnia 2010

Kolejna z serii książeczek o potworach, które czytam wspólnie z moim 4-letnim synem. Historyjka może i niespecjalnie odkrywcza - dwa niesforne domowe potwory, które niezbyt dobrze potrafią czytać (sic!:)), znajdują podczas nieobecności ludzi w domu wielką księgę magii i czytając zaklęcia, przechodzą metamorfozy - ale za to źródło niezłej zabawy i inspiracja do wymyślania domowych różnokształtnych potworów. Polecam!

Meowth | 2016-02-23
Abdita | 2015-08-07