Cirkusmysteriet
zagadki, detektywi
Pistacia

Na arenie cyrku Splendido, który właśnie zawitał do Valleby, klaun Bobo i magik Trocadero zabawiają publiczność swoimi sztuczkami, a potężny Ali Pasza popisuje się swoją siłą. Zapatrzeni w nich widzowie okradani są przez nieuchwytnego kieszonkowca. Czy w przestępstwo zamieszani są pracownicy cyrku? Tę zagadkę wyjaśnią bez większego trudu Lasse i Maja. Kolejne tytuły serii Biuro...

Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.

[opis wydawcy]

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Laura | 2018-06-14

Bardzo lubię,szkoda,że innych części nie miałam w domu!

Kiedy zacząłem czytac te ksiązki bardzo mnie wciągneły polecam. Mateusz Głód

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

agutek | 2012-01-25

ponoć fajne

Renula | 2012-12-25
Przeczytana: 2011 rok

Kupiła książkę dla 7 letniej córki. Uwielbiam czytać a Ona nie bardzo. Jadąc na wakacje zaczęła w samochodzie i skończyła!. Po drodze wykupiłam na stacji inne części. Nareszcie książka stała się ciekawsza od dvd w aucie. Polecam dla dzieciaków rozpoczynających czytanie.

diuna84 | 2018-04-06
Przeczytana: 06 listopada 2017

Nie szczególna książka, nie wiem może w tym czasie syn miał mniej chęci do słuchania i czytania.
Plus duże litery, nie za dużo tekstu na jednej stornie, ilustracje fajne.

Paweł | 2016-03-07

Mój brat powiedział że mi się skleiły kartki ale to nie prawda! Skoro przeczytałem ją szybko to nie znaczy że mi się kartki skleiły pozdrawiam.

KsiążkoholiczkaMela | 2018-02-13
Na półkach: Z Biblioteki, Przeczytane

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

telrhosien | 2015-10-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 22 października 2015

Dobra pozycja, ciekawa książeczka dla młodszych dzieciaków.

olaf2009 | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016

Świetna! Wersja dla dorosłych miałaby 600 stron...