Tajemnica cyrku

Okładka książki Tajemnica cyrku
Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 3)
Cirkusmysteriet
Zakamarki
2009-03-26
2009-03-26
Barbara Gawryluk
zagadki detektywi

Okładka książki Moja Ciotka Sroka Liliana Bardijewska, Aleksandra Kucharska-Cybuch
Ocena 6,4
Moja Ciotka Sroka Liliana Bardijewska...
Okładka książki Tajemnica kawiarni Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,8
Tajemnica kawi... Martin Widmark, Hel...

#661 - Tajemnica cyrku - Martin Widmark, Helena Willis - Wydawnictwo Zakamarki
#221/52/2021

Książka ma 76 stron. Swoją premierę miała dnia 26.03.2009 roku. Jest to trzeci tom cyklu Biuro Detektywistyczne Lassiego i Mai.

Jest to bardzo interesująca i pouczająca książka. Tekst w niej jest napisany dużymi literami, łatwymi do czytania dla młodego czytelnika i towarzyszą mu ciekawe rysunki.

Ewa otrzymała tą książkę w prezencie urodzinowym i tak jej się spodobała, że chętnie sięgniemy także po dwie wcześniejsze części, oraz po kolejne tomy, które już się ukazały.

#661 - Tajemnica cyrku - Martin Widmark, Helena Willis - Wydawnictwo Zakamarki
#221/52/2021

Na półkach: , , , ,

Kiedy zacząłem czytac te ksiązki bardzo mnie wciągneły polecam. Mateusz Głód

Kiedy zacząłem czytac te ksiązki bardzo mnie wciągneły polecam. Mateusz Głód

Nie szczególna książka, nie wiem może w tym czasie syn miał mniej chęci do słuchania i czytania.
Plus duże litery, nie za dużo tekstu na jednej stornie, ilustracje fajne.

Plus duże litery, nie za dużo tekstu na jednej stornie, ilustracje fajne.

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

Bardzo lubię,szkoda,że innych części nie miałam w domu!

Bardzo lubię,szkoda,że innych części nie miałam w domu!

CUDOOO!!!💞💜💚😂 WCIĄGAJĄCA I PRZEDE WSZYSTKIM DUŻE LITERY!!!!😘😍😊😊 TERAZ KOLEJNE DO PRZECZYTANIA: TAJEMNICA CYRKU I TAJEMNICA GAZETY!!!😂😘😊😍😮 POLECAM WSZYSTKIM CHCĄCYM ZAPOZNAĆ SIĘ Z PRZYGODAMI DZIELNYCH DETEKTYWÓW: LASSEGO I MAI!!!!😮😮😍😍😊😊😘😘😂😂💚💚💜💜💞💞

Ta książka była bardzo fajna.

Ta książka była bardzo fajna.

10/10

10/10

Bardzo dobry cykl książek dla dzieci. Zarówno dla mniejszych do nauki czytania jak i dla nieco większych na zachętę. Interesująca, pouczająca fabuła, ciekawe obrazki. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

książka była dobra ale czytałam lepsze

książka była dobra ale czytałam lepsze

Dodaj cytat z książki Tajemnica cyrku