Okładka książki Za głosem serca

romans
typ
papier
dona
6.62 (168 ocen i 8 opinii)

Opis książki

Ranulfowi Fitz Hugh, najemnemu rycerzowi, lord Rothwell zleca porwanie narzeczonej, Reiny de Champeney. Młody rycerz wywiązuje się z powierzonego zadania, lecz w drodze powrotnej dowiaduje się, że dziewczyna nie zna żadnego Rothwella i nigdy nie była z nim po słowie. Ranulf, za namową jednego ze swoich rycerzy i pojmanej branki, zmienia zdanie i sam pojmuje za żonę Reinę.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Polecamy

Opinie czytelników
Tigress | 2011-07-28
Przeczytana: 27 lipca 2011

Książka super i szybko się czyta. Momentami zaskakująca i zabawna. Mówiąc szczerze to głównie romans, ale jak ktoś takie lubi (jak ja) będzie zadowolony. Podoba mi się, że główna bohaterka nie jest jakąś tam idiotką, tylko twardo stąpa po ziemi. Wydaje mi się bowiem, że książki często uwłaczają kobietom, szczególnie w romansach, przedstawiając nas jako kretynki stworzone tylko do zaspokajania samczych potrzeb. Zdecydowanie jeden z najlepszych romansów, jakie w życiu czytałam.

Paulina | 2012-08-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 08 sierpnia 2012

Przyjemna, przezabawna, lekka w czytaniu i wciągająca. Mimo, że to romans historyczny nie odczulam odległych czasów, których tak bardzo nie lubię. Jest to wspaniały romans godny polecenia każdemu dorosłemu. Wspaniale opisy scen miłosnych. :) :))

Konwalia | 2014-07-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ciekawe
Przeczytana: 06 lipca 2014

Bardzo fajny odstresowacz. Czyta się lekko i szybko. Przyjemnie przenieść się w odległe czasy, chociaż treść banalna. Ogólnie miły przerywnik pomiędzy poważniejszymi lekturami.

Magdusia00091 | 2013-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2013

Nigdy nie lubiłam czytać książek historycznych, ale ten romans jest niesamowity! Świetnie napisany, bohaterowie rewelacyjni a w dodatku jest momentami zabawny :)
Bardzo polecam :)

Joan | 2011-07-22
Przeczytana: 28 lipca 2011

O rany, ależ mi się ta książka podobała. To znaczy, nie tak od razu, dopiero kiedy zaczęłam czytać inną, o zupełnie odmiennej fabule. Rzuciłam się na romanse historyczne w bibliotece poszukując czegoś podobnego:>

ewa0818 | 2011-06-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 05 czerwca 2000

swietny romans historyczny,swietnie si czyta,polecam

Yetti | 2012-02-15

Romans historyczny z nutką humoru, polecam.

zaczytana97 | 2014-07-10
Przeczytana: 12 lipca 2014