Za głosem serca

literatura obyczajowa, romans
83-7129-365-8
Jonathan Trench
romans historyczny

Całkiem, całkiem historia do przyjęcia; małe niespodzianki i ciekawe kompilacje rodzinne.
Troszkę ciekawych dialogów i humoru.

W życiu warto iść za głosem serca i słuchać swojego serca. Dzięki tej książce wszystko jest możliwe. To naprawdę piękny romans jaki przeczytałem i dzięki niemu jestem szczęśliwy oraz idę za głosem serca. Bardzo wspaniali bohaterowie. Książkę czytałem z wielką radością.
Polecam

"Za głosem serca "jest moja czwarta już przeczytaną książka Johanny Lindsey. Po raz kolejny autorka romansów historycznych spełniła moje oczekiwania i nie zawiodła mnie . Miło spędziłam przy niej czas ,posmiałam się i poczytałam o wielkiej miłości.

Musze jednak stwierdzic ze, "Porwana narzeczona "czy "Dziedzictwo " bardziej mi się podobały .Jednak ta książka jest...

Książka godna polecenia! Rewelacyjni bohaterowie, doskonałe starcie temperamentów, które ostatecznie próbują się dotrzeć. Ranulf, groźny rycerz olbrzymiej postury i szczuplutka, drobna Reina o ostrym języku i twardym charakterze. Uwielbiałam momenty, w których sprzeczali się, śmiałam się do łez! Cieszę, się że w końcu trafiłam na powieść, w której główny bohater nie...

Dawno nie czytałam typowego romansidła - wybór akurat tego był całkiem udany. Lekka, łatwa, przyjemna i przewidywalna lektura na parę godzin czytania. Polecam fan(k)om tego gatunku :)

Nie podobała mi się.

Książka znakomita. I świetny bohater. Na szczęście trafiłam na wydanie ze Świata Książki z tą ładniejszą okładką. Bo ta,która ukazała się w serii Romans historyczny Love&Story na pewno nie zachęciłaby mnie do tego,by po nią sięgnąć. I wiele bym przez to straciła. Wiem,że nie powinno się oceniać ksiązki po okładce,ale cóż poradzę na to,że podobały mi się okładki ze Świata...

Najgorsza tej autorki jaką do tej pory czytałam. Prostacki główny bohater sprawił że czytało mi się ją bardzo ciężko.

Reina de Champney po śmierci ojca zostaje sama w ogromnym majątku- Claydon. Sama nim zarządza i dogląda wszystkiego.
Nieoczekiwanie jej dwór zostaje napadnięty.
Z pomocą przychodzi jej najemnik Ranulf Fitz Hugh, którego wynajął stary lord Rothwell aby ten uprowadził Reinę. Starzec chce ją bowiem podstępnie poślubić aby zagarnąć jej ziemie.
Gdy Ranulf porywa dziewczynę...

Uwielbiam czasy Średniowiecza, odkąd tylko przeczytałam "Krzyżaków"!

Reina de Champeney jest niezamężną panną z bogatym majątkiem. Reina miała wyjść za mąż, jednak jej kandydat na męża nie zjawił się. Gdy najeźdźcy napadają na zamek Clydon z opresji ratuje ją Rannulf, rycerz najemnik.

Rannulf dostał zlecenie od lorda Rothwella, który chce pojąć za żonę Reinę. W końcu...

• Romans historyczny
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • Romanse
  • Domowa biblioteczka
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Za głosem serca