Zachowane w pamięci

Wydawnictwo: Książnica
Remember
978-83-245-7552-7
dona

Pomimo upływu lat Nicole nie potrafi zapomnieć o swym burzliwym romansie z Charlesem Deveraux - charyzmatycznym angielskim arystokratą, który nieoczekiwanie przerwał ich związek w sposób brutalny i bezwzględny. Wspomnienia o zawodzie miłosnym odżywają, gdy Nicole stopniowo odkrywa nowe fakty z życia byłego ukochanego. Pragnąc za wszelką cenę poznać jego prawdziwe oblicze, drąży przeszłość, bo tylko dzięki temu zdoła otworzyć serce na nowe uczucie.

Sara | 2017-02-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane