Czarownica

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Raija ze śnieżnej krainy (tom 8)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Trollkvinne

Przejmująca opowieść o wielkiej miłości walczącej z licznymi przeciwnościami losu, rozgrywającej się w XVIII wieku w urzekającej swym surowym pięknem północnej Skandynawii.

Bolanren | 2019-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2019

Raija w raz ze swoimi dziećmi przebywać będzie w miejscach mało radosnych. Dla mnie niemiłych. Niech nie zmyli was jakby dywagacja na temat tego co by było gdybyśmy poznali losy blond piękności z Bergen, ukochanej Raijo czy hipoteza tego co by było, gdyby Raiji nie pomyliły się wybrzeża i spędziła czas wspólnie z mężem i Mikkalem. Czytałam zachłannie i niecierpliwie. W tej części warto doczytać do końca, że część ósma nie jest odskocznią czy wypełniaczem fabuły. Nie zaskoczyły mnie nowe znajomości Raiji. Fajnie, że postać jest ciągle taka sama. Nasuwały mi się podczas czytania różne "filozoficzne" spostrzeżenia, więc mnie książki z tej serii inspirują do różnych przemyśleń. Autorka świetnie pisze! Podziwiam.