Bolanren 
Polska, status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-02 19:15:46

W życiu każdego człowieka, żyjącego świadomie jest wiele etapów, podrozdziałów spiętych w jedną, spójną okładkę. Kilka lat temu zachłysnęłam się portalem społecznościowym o tematyce... Mniejsza z tym. Poświęcałam swoje samotne chwile serfując swobodnie po elektronicznych łączach. Był to czas tak na prawdę osamotnienia, a nie samotności. Byłam w czasie aklimatyzowania się w nowym miejscu... W życiu każdego człowieka, żyjącego świadomie jest wiele etapów, podrozdziałów spiętych w jedną, spójną okładkę. Kilka lat temu zachłysnęłam się portalem społecznościowym o tematyce... Mniejsza z tym. Poświęcałam swoje samotne chwile serfując swobodnie po elektronicznych łączach. Był to czas tak na prawdę osamotnienia, a nie samotności. Byłam w czasie aklimatyzowania się w nowym miejscu zamieszkania, z dala od bliskich i rodziny. Zamiast szukać przyjaźni w rzeczywistości, uciekałam od swoich kłopotów w komputer. Skutek? Całkowite zaniedbanie mojego życia. Prawie depresja. Jak udało mi się uwolnić od ciągłego klikania w klawiaturę i sprawdzania czy ktoś mnie zauważył, zareagował? Ten moment trwał miesiącami. W końcu dokonałam odseparowania się od internetu, kiedy wyjęłam wtyczkę od Wi-Fi. Dziś jestem wolna! Poukładałam swoje życie i odnalazłam w nim miłość przez duże M w dodatku pomnożoną przez co najmniej trzy! Mogę więc podzielić swoje życie na etap życia świadomego i ten pełen iluzji. Piękne bańki mydlane zawsze pękają. Zatroszcz się o to co prawdziwe. Swoje życie.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-12-02 19:02:01

Wróżka Alina prawdę ci powie! Jak nie powie to przynajmniej wyczyta wszystko z twojej... twarzy. Tak na prawdę te wszystkie "magiczne sztuczki", których używam codziennie w swoim Gabinecie Wiedźmy, to zwyczajna inteligencja emocjonalna, połączona z moim zawodem- psycholog. Przede mną nie ukryjesz żadnej tajemnicy. Nerwowe drgnięcie kącika ust, pogłaskanie się po karku, pociągnięcie mimowolnie... Wróżka Alina prawdę ci powie! Jak nie powie to przynajmniej wyczyta wszystko z twojej... twarzy. Tak na prawdę te wszystkie "magiczne sztuczki", których używam codziennie w swoim Gabinecie Wiedźmy, to zwyczajna inteligencja emocjonalna, połączona z moim zawodem- psycholog. Przede mną nie ukryjesz żadnej tajemnicy. Nerwowe drgnięcie kącika ust, pogłaskanie się po karku, pociągnięcie mimowolnie nosem? Nic nie dzieje się bez przyczyny i nie ma zbrodni bez winy. A ja pomogę rozwikłać każdą zagadkę. Bezbłędnie.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-12-02 18:53:56

NAUKA
Bob był tępym cyborgiem. Palant ubzdurał sobie, że zostanie pisarzem i w tym celu będzie się kształcił w Lub/iCzyta! Tak, skoro na każdej z piętnastu planet Matni nikt już nie chce nawet oglądać jego holo- wygłupów, to postanowił zaskoczyć wszystkich w stylu oldskulowego retro. Szkoła i Bob? Kto by pomyślał. Po co to komu, kiedy wszczepienie czipu wiedzy i tak mu nie pomogło. Nie...
NAUKA
Bob był tępym cyborgiem. Palant ubzdurał sobie, że zostanie pisarzem i w tym celu będzie się kształcił w Lub/iCzyta! Tak, skoro na każdej z piętnastu planet Matni nikt już nie chce nawet oglądać jego holo- wygłupów, to postanowił zaskoczyć wszystkich w stylu oldskulowego retro. Szkoła i Bob? Kto by pomyślał. Po co to komu, kiedy wszczepienie czipu wiedzy i tak mu nie pomogło. Nie uwierzycie! Uczy się pisać na klasycznej klawiaturze typu "qwerty", czy jakoś tak. A najlepsze! On chce zdobywać aplauz u czytających. Hi, hi. Serio. No, są jeszcze tacy. Chyba? Że niby są nawet konkursy dla takich! Współczuję jurorom.

pokaż więcej

więcej...
 
Moja biblioteczka
1 0 0
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd