Piąty odcień zieleni

6 (24 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Piąty odcień zieleni
83-85100-36-9
Omnikoron

Piaty odcień zieleni to sensacyjna opowieść o losach naszego świata, który na skutek przedziwnego zbiegu okoliczności i sprzecznych działań dostaje się w ręce radykalnej frakcji ruchu Zielonych. Przedstawia ją przypadkowy świadek i mimowolny trybik machiny zdarzeń, nasz rodak, który wpada w sam, srodek zapierajacej dech rozgrywki, toczącej się na wszystkich kontynentach, na wodzie, pod wodą i... w kosmosie.

źródło opisu: http://www.altamagusta.pl/k650.html

Scarlet | 2017-02-03
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 03 lutego 2017

Nie wiem czy tylko ja tak miałam, ale czasami gubiłam się wśród bohaterów i wątków. A już o sposobie narracji nie wspomnę (pomieszanie z poplątanym).

Sławomir | 2013-10-11

Trochę mi się nazwiska bohaterów myliły. Ale może miałem zły dzień. Mimo tego mankamentu czytało się całkiem przyjemnie.

Wojmir73 | 2011-11-24

Świetna książka, bez bajania i udziwnień - co tak lubiłem u tego autora. Tym niemniej fajna lektura.

Andrzej Żubka | 2016-06-07
Na półkach: Przeczytane, Kindle

Dobra szybka akcja jak to u Wilskiego.

Baseciq | 2016-09-26
Na półkach: Przeczytane, Papier