Broń wojsk polskich w okresie średniowiecza

Wydawnictwo: Replika
978-83-60383-12-4
historyczna
Łukasz Kuć

Bogato ilustrowana pozycja przedstawia stan współczesnej wiedzy na temat broni, jaką posługiwali się wojownicy i rycerze w okresie średniowiecza. Publikacja nie ogranicza się tylko do kwestii związanych z bronioznawstwem historycznym, omawia również zagadnienia związane z organizacją zaopatrzenia w broń, jej produkcją i kosztami. Książka warta polecenia wszystkim pasjonatom historycznych militariów.

Cezary Lech | 2014-11-11

To jest pierwsza książka jaką przeczytałem związaną z tematyką średniowiecznych broni. Stwarza wrażenie bardzo rzetelnie przygotowanego repetytorium wiedzy na ten temat. Polecam wszystkim zajarańcom :)

nikorenos | 2017-04-09

Świetna książka, zawiera mnóstwo przydatnych informacji. Autor pisze bardzo przystępnie i rzeczowo, czyta się bardzo dobrze.

pan-sebastian | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017