Virtualo -50% thriller

Cykl: Z Archiwum X (tom 2) | Seria: Seria zielona
Wydawnictwo: Da Capo
Darkness falls
Zjawisko

Wyjął strzelbę z samochodu. Wycelował w stronę lasu. Brzęczenie odezwało się znowu. Tym razem gdzie indziej. Obrócił się z bronią w jednej ręce i latarką w drugiej. - Wyłaźcie, bandyci! - wrzasnął. - Nie przestraszycie mnie. Wiem, co knujecie! Jedyną odpowiedzią było głośniejsze brzęczenie. Coraz głośniejsze. Humphreys otworzył usta do krzyku. Latarka wypadła mu z ręki. Nie fatygował się, żeby ją podnieść. Nie potrzebował jej. Skraj lasu był zalany światłem. Zielonym światłem.

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Northman | 2014-10-05
Przeczytana: 06 grudnia 1996

Druga z serii książeczek opatrzonych szyldem "Z archiwum X" (i zarazem ostatnia jaką dane mi było do tej pory przeczytać) jest co najmniej kilka razy lepsza od pierwszej i WRESZCIE czuć w niej ducha serialu. Być może narażę się kilku użytkownikom niniejszej strony za "propagowanie szmiry", ale ta książeczka była i jest dla mnie w dalszym ciągu fantastyczna! Szybko się czyta, diabelnie wciąga i cholernie straszy:) Do dziś z obawą patrzę przez tę książkę na świetliki i wzdrygam się myśl o nocy spędzonej w lesie:) Niezależnie od jakości pierwszego tomiku (kiepskiej) i dalszych (do których jeszcze nie dotarłem) ta część jest naprawdę świetna!:)

PABLOPAN | 2012-12-31

Czytadełko w sam raz do pochłonięcia w jeden wieczór. Sympatyczna seria książek.

danielbk | 2013-12-21

Bardzo dobra cała seria, zarówno książki jak i serial. Polecam.

Dorian_LC | 2014-09-12
Przeczytana: 27 marca 2014

6,5

Andrew | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Kolejne przygody agentów FBI. Tym razem szukają zaginionych drwali. Trafiają na nieznane owady zjadające ludzi...

książek: 1916
majkey | 2011-07-25