Nie tylko... kabaret Potem

Wydawnictwo: Croma
83-86343-97-4
kabaret, Zielona Góra, Potem
Inne

Książka jest przeznaczona dla amatorskich twórców kabaretów i amatorów sztuki kabaretowej. Składa się przede wszystkim z tekstów skeczy i piosenek, które bez większego wysiłku można wykorzystać do amatorskich spektakli kabaretowych. Część tekstów jest znana z repertuaru kabaretu POTEM i innych zielonogórskich kabaretów, część nie była publikowana wcześniej.

| 2010-05-03

Sikor to mój idol. Facet jest genialny!

Monika | 2014-06-22

Jakiś czas temu byłam u siebie w ośrodku kultury i jest tam półeczka, na której można oddawać książki które są nam już nie przydatne i bez skrupułów można po nie sięgnąć. Ostatnio na tej półce znalazłam tę książkę. Byłam w szoku, że ktoś ją oddał i że wreszcie ją znalazłam, a szukałam ją wiele lat. Co tu dużo mówić- ksiązka jest genialna. Po prostu.

Sikor to postać wyjątkowa, nieszablonowa, niesamowicie inteligenta! Ma niesamowity wkład w historię polskiego kabaretu i nieprzeciętne poczucie humoru. Jego książka to pozycja dla wszystkich, którzy kochają Kabaret POTEM, CIACH i inne. Sikor podaje teksty skeczy, prezentuje wiele ciekawych zdjęć i poświęca też nieco uwagi, aby wprowadzić młodego adepta sztuki kabaretowej w jej tajemnice. Książka "Nie tylko Kabaret Potem" zajmuje honorowe miejsce na mojej półce, wracam do niej bardzo często i zawsze sprawia mi mnóstwo radości.

Piotr Cieluchowski | 2016-02-22
Przeczytana: 01 kwietnia 2007

W młodości to była moja mała biblia;-) Wiele skreczów zagraliśmy. Świetna książka dla wszystkich tych, którzy wiedzą co to jest kabaret POTEM i lubią ten rodzaj humoru. Władysław Sikora to prawdziwy geniusz kabaretu. Warto sięgnąć po tę książkę.

Kata Sopel | 2017-05-09

Na książkę polowałam 17 lat i w końcu ją mam. Będę mogła odświeżyć pamięć i znowu nauczyć się wszystkich testów na pamięć. Książka jest genialna!

karolaai | 2012-02-13

Ileż ja bym dała, żeby przeczytać tę książkę. Nadal poszukuję.

szklanka | 2018-05-22
Szymon_Gwiazda | 2018-01-10