Człowiek firmy; Oficer ślubny; Pod śniegiem; Czarne słońce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Company man; Weeding officer ;Beneath the snow; Black sun
czteropak

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Człowiek firmy - Joseph Finder, tł. Grzegorz Gortat, 2. Oficer ślubny - Anthony Capella, tł. Hanna Pasierska, 3. Pod śniegiem - Caroline Carver, tł. Marcin Stopa, 4. Czarne słońce - James Twining, tł. Robert Sudół Oficer ślubny Jest rok 1944. Wojska alianckie wkraczają do Neapolu. Młody Anglik James Gould obejmuje funkcję oficera ślubnego....

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Człowiek firmy - Joseph Finder, tł. Grzegorz Gortat,
2. Oficer ślubny - Anthony Capella, tł. Hanna Pasierska,
3. Pod śniegiem - Caroline Carver, tł. Marcin Stopa,
4. Czarne słońce - James Twining, tł. Robert Sudół

Oficer ślubny

Jest rok 1944. Wojska alianckie wkraczają do Neapolu. Młody Anglik James Gould obejmuje funkcję oficera ślubnego. Ma wydawać zezwolenia na małżeństwa brytyjskich żołnierzy z Sycylijkami, lecz posłuszny woli przełożonych z reguły załatwia sprawy odmownie. Gdy jednak w jego życie nieoczekiwanie wkracza piękna Livia Pertini, Gould nie potrafi się oprzeć gwałtownej sile uczucia. Staje przed trudnym wyborem między miłością i obowiązkiem.

Pod śniegiem

Genialny naukowiec Lisa McCall przepada podczas burzy śnieżnej w okolicach Lake's Edge, małej osady na Alasce. Na wieść o tym jej siostra, Abby, przylatuje z Anglii, by uczestniczyć w akcji ratunkowej. Widząc splądrowany dom, Abby zdaje sobie sprawę, że Lisa wpakowała się w poważne tarapaty. Wkrótce się okaże, że jej tropem podążają też bezwzględni mordercy. Ryzykując życie, Abby stara się odnaleźć siostrę, nim będzie za późno.

Anna Solarska | 2011-09-16
Przeczytana: 13 września 2011

Kupiłam ją jako "książkę na plażę" i jako taka świetnie się sprawdziła. Lekkie historyjki, nie przydługie, nie nazbyt skomplikowane, każda inna a jednak czymś podobne. Polecam :-)

Anna Mus | 2011-10-15
Przeczytana: 05 września 2011

Dość fajnie się czyta choć jak dla mnie nie jest jakoś niesamowicie porywająca :)

książek: 2018
Olga | 2014-09-19
Przeczytana: 19 września 2014

Trochę ją zmęczyłam. Nie sięgnę po pełne wersje.
Zamiast "Tesla" piszą "Telsa". ;)
Chyba najbardziej podobało mi się "Pod śniegiem".

wolfie | 2011-02-09
Przeczytana: 08 lutego 2011