Wielki atlas mitów i legend świata

Tłumaczenie: Jerzy Korpanty
Wydawnictwo: Świat Książki
THE TIMES WORLD MYTHOLOGY. MYTHS AND LEGENDS OF THE WORLD BROUGH
mity legendy
albumy
jusola

książka pod red. Williama G. Doty'ego Wojna trojańska, zmierzch germańskich bogów, tajemnice bogów Egiptu - mity nieodmiennie fascynują nas swoją ogromną siłą wyrazu, umożliwiając głębsze poznanie oraz zrozumienie starożytnych i tradycyjnych kultur. Wielki atlas mitów i legend świata to kompendium wiedzy na temat mitologii, zwyczajów, wierzeń i rytuałów ludów całego świata - od Egiptu, Sumeru...

książka pod red. Williama G. Doty'ego
Wojna trojańska, zmierzch germańskich bogów, tajemnice bogów Egiptu - mity nieodmiennie fascynują nas swoją ogromną siłą wyrazu, umożliwiając głębsze poznanie oraz zrozumienie starożytnych i tradycyjnych kultur. Wielki atlas mitów i legend świata to kompendium wiedzy na temat mitologii, zwyczajów, wierzeń i rytuałów ludów całego świata - od Egiptu, Sumeru i Babilonu do Karaibów, Afryki i Australii.

prot | 2016-10-15
Przeczytana: 2015 rok