Wampiry w wielkim mieście

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: Miłość na kołku (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Vamps and the City
Pistacia

Inne wydania

2# Love at Stake Series Singielka też potrzebuje miłości. Nawet nieumarła. Ale jak tu zaufać mężczyźnie tak przystojnemu… i tak żywemu? Darcy Newhart – świeżo upieczona wampirzyca – nie pogodziła się ze swoją nową naturą. Tęskni za słońcem, za ludźmi. Kiedy zostaje reżyserem superhitu wampirzej stacji telewizyjnej, jest w siódmym niebie (no, może niebo nie jest tu najlepszym określeniem)....

2# Love at Stake Series

Darcy Newhart – świeżo upieczona wampirzyca – nie pogodziła się ze swoją nową naturą. Tęskni za słońcem, za ludźmi. Kiedy zostaje reżyserem superhitu wampirzej stacji telewizyjnej, jest w siódmym niebie (no, może niebo nie jest tu najlepszym określeniem). Zwłaszcza że uczestnikiem programu jest najseksowniejszy śmiertelnik, jakiego spotkała. Darcy nie zna jednak całej prawdy o zdobywcy jej serca, które może spotkać coś znacznie gorszego niż miłosny zawód…

[opis wydawcy]

Stasia | 2013-10-11
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 10 października 2013

Targają mną sprzeczne emocje - z jednej strony książka jest prześmieszna i lekka. Z Drugiej sposób przedstawienia miłości w tejże książce jest ogromnie niezadowalający! Podejście bohaterów do świata jest bardzo niedojrzałe.

Ciężko przymknąć oko na tak nieprzemyślaną gafę.
Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na to, że w kolejnych częściach będzie lepiej.

Jednak książka wywiera na czytelnika pozytywny wpływ. Oryginalny pomysł i postacie. Wampiry i reality show to genialne połączenie, o którym czytałam z przyjemnością.

Odejmuje dwie gwiazdki za mało wartościowe opisy miłości między Austinem i Darcy. Książkę oceniam jako dobrą.

kaktusowaona71 | 2015-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Cóż.. wygląda na to, że zupełnie nie po drodze mi z twórczością pani Kerrelyn Sparks. Jej książki nieodmiennie kojarzą mi się z czymś na kształt "pisanego komiksu" dla nierozgarniętych dziesięciolatków. Wypisuje w pocie czoła, w całkowicie amatorskim nieciekawym i płytkim stylu, infantylne i płaskie emocjonalnie opowiadania. Czytając to wręcz fizycznie czuję jak moje IQ maleje z każdą stroną, a poczucie smaku i estetyki jest na żywca kastrowane.Akcja nuży, nudzi i zniesmacza swoim brakiem polotu. Może gdybym miała około 12 lat, bardziej bym doceniła tę pożal się Boże pozycję. Teraz mówię zdecydowane NIE. Nigdy więcej.

zabielka | 2014-09-10
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
W tej części dzieje się nie mało,można się pośmiać, można przeżyć chwilę grozy i polubić (lub nie) bohaterów. dlatego też książkę polecam, niech każdy ma szansę wyrobić sobie o niej zdanie, jest naprawdę wiele książek które męczą i zanudzają, Te na szczęście się do nich nie zaliczają. Pozdrawiam :)

aleczka | 2015-05-05

Drugi tom wampirzej komedii romantycznej, równie lekki i zabawny jak pierwszy. Nawet takie "horrorowate" postaci jak wampiry mogą bawić :) Polecam!

little_angel_ | 2011-04-29
Przeczytana: 11 kwietnia 2011

Skoro w wampirycznej telewizji leci już talk show „Na żywo wśród nieumartych” oraz niekończące się opery mydlane, takie jak „Moda na krew”, „Kostnica na peryferiach” - przyszedł czas na wampiryczny reality show!

Darcy Newhart, która wpadła na ten genialny pomysł, zostaje reżyserem programu. Celem show jest wybór najseksowniejszego mężczyzny na świecie (oczywiście wampira). Jednak bohaterka postanawia zaskoczyć telewidzów oraz swojego szefa i postanawia, że w programie wezmą udział także śmiertelnicy.

Realizując swój pomysł nie była w stanie przewidzieć, że zakocha się w jednym z uczestników (śmiertelnym), i to z wzajemnością. Pomimo niesamowitego pociągu do Adama doskonale zdaje sobie sprawę, że związek z nim jest nierealny. Ale czy mimo wszystko zdoła się oprzeć temu seksownemu mężczyźnie? Jakby tego było mało, nasza pani reżyser nie wie wszystkiego o tym facecie…

Jeśli chcecie się dowiedzieć czy tej parze mimo przeciwności losu uda się być razem, sięgnijcie po książkę!...

katnap | 2011-01-10
Przeczytana: 09 stycznia 2011

Nie ma jak dla mnie w tej książce niczego zaskakującego (no może zakończenie nie do końca, ale czytając można na to wpaść). Po prosrtu taki romans z wampirami z nutką tajemnicy, bo o niczym innym nie móżna tu mówić. Bo to ani przerażające, ani nowe. Takie po prostu z dziedziny łatwe, lekkie i przyjemne.
Jak zazwyczaj w takich książkach bywa, mamy wampira, tym razem to kobieta i śmiertelnego wroga wampirów, zakochującego się w owej wampirzycy (toż to dopiero zaskoczenie ;P).
Ale ksiażkę szybko się czyta, nie ma zbytnio rozbudowanej akcji, czy niespodziewanych zwrotów wydarzeń.

Larysa | 2011-10-12
Przeczytana: 2011 rok

Zaraz po skończeniu części pierwszej popędziłam do księgarni by kupić następne tomy serii „Ryzykowna Miłość”. Na początku myślałam, że każda następna książka to inna historia i tak jest, jednak wszystko powiązane jest ze sobą. W tej części głównymi bohaterami nie są Roman i Shanna, lecz Austin i Darcy którzy przewinęli się w „Jak poślubić wampira milionera”.

Ojciec Shanny dowiedziawszy się o planach na życie córki, a raczej z kim to życie chce przeżyć, postawił sobie za punkt honoru wyrwać ją z piekielnych rąk wampirów. Do tego powołuje specjalnie wykwalifikowaną kadrę która ma za zadnie zbliżyć się do jego córki i wyeliminować jak najwięcej krwiopijców. Dla Austina, jednego z najlepszych działaczy w brygadzie jest to bardzo na rękę. Dostaje zadanie ustalenie miejsca pobytu Shanny, niestety na horyzoncie pojawia się Darcy – świeżo upieczona wampirzyca, urocza pani redaktor która oczarowuje Austina. Wszystko by było pięknie gdyby nie fakt, że ich przeznaczeniem jest się nienawidzić...

mój_diabeł_stróż | 2013-11-23
Przeczytana: 23 października 2013

„Albo za mnie wyjdziesz, albo przez całą wieczność będziesz mieć megakaca"

"Wampiry w wielkim miescie" to drugi tom z serii "Love at stake". Czy lepszy, czy gorszy, od pierwszego - "Jak poślubić wampira milionera?" - tego nie wiem dokładnie. Na pewno nie jest gorszy, ale czy lepszy...na pewno jest inna fabuła, ale Roman i Shanna goszczą na stronach tej powieści. Jednak nie są głównymi bohaterami - są nimi: łowca, Austin i nowo upieczona wampirzyca Darcy, która dostaje zasczyt prowadzenia wampirzego show, w którym dawny harem Romana Dragomira ma wybrać najprzystojnieszego mężczyznę na świecie. Proste ? Proste...gdyby nie to, że w programie są również śmiertelnicy. Ale, ale, ale! Pewne urządzonka blokują ich prawdziwą naturę, tak samo, jak u wampirów, więc nasz drogi harem nie wie, kto jest śmiertelnikiem, a kto krwiopijcą. Dowiadują się tego dopiero na końcu. A gdzie w tym wszystkim jest Austin ? On jest uczestnikiem tego programu i facetem, niezwykle zafascynowanym Darcy...tyle,...

Olaas | 2014-04-18
Przeczytana: 2012 rok

Kontynuacja książki "Jak poślubić wampira milionera". Historia opowiada losy wampirzycy Darcy i śmiertelnika Adama. Kolejna miłość między śmiertelnikiem a wampirem.
Czytając książką, myślałam, że to będą dalsze losy Romana i Shanny, a nie w ogóle inna historia.
Plusem dla książki jest ciekawie i zabawnie przedstawienie pomysłu wampirów i ich reality show.

Loli | 2012-05-14

Kolejna książka o wampirach w nowoczesnym świecie. Jak dla mnie jak najbardziej warta przeczytania przez wszystkich fanów wampiryzmu.