Pewna Zdobycz

Tłumaczenie: Jan Habat
Cykl: Lucas Davenport (tom 10)
Wydawnictwo: Świat Książki
Certain pray
detektyw, kryminal, sensacja
luneme

Detektyw Lucas Devenport staje do konfrontacji z najbardziej zaskakującym i nieprzejednanym wrogiem w błyskotliwym thrillerze, uznanym za najbardziej porywający w dorobku Johna Sandforda.

only_monca | 2014-11-05
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Jest to kolejna książka, którą przeczytałam pod wpływem filmu i dzięki temu dla mnie Lucas Davenport zawsze będzie nosił twarz Marka Harmona (kocham go!). Historia intrygująca, bohaterowie, z którymi sama najchętniej wybrałabym się na piwo. Szalona, pozbawiona empatii adwokat i zawodowa zabójczyni, która szczerze mówiąc miała więcej serca niż jej przyjaciółka. I on.. niekonwencjonalny, z głową na karku i smykałką do interesów a także z ukrytymi fobiami (jak go można nie uwielbiać?) Co do zakończenia do zdecydowanie bardziej podobało mi się to filmowe, ale teraz to ja się czepiam.

książek: 1918
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 września 2014
tomas8301 | 2014-04-19
    MatchUp
    Charlaine Harris, Steve Berry, Sandra Brown, Lisa Jackson, Lee Child, Kathy...
    Bad blood
    John Sandford