Bezpieczne miejsce

Okładka książki Bezpieczne miejsce Meg Cabot
Okładka książki Bezpieczne miejsce
Meg Cabot Wydawnictwo: Amber Cykl: 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń (tom 3)
Safe house
Amber
2006-01-01
2002-01-01
Aleksandra Januszewska
Meg Cabot literatura młodzieżowa paranormalne kryminał thriller 1-800-jeśli-widziałeś-zadzwoń

Trzeci tom i akcja się rozkręca, chyba pamiętałam z czytania tej serii naście lat temu, że tak będzie.
W tej części jest więcej zarówno emocji jak i uczuć, humor też zdecydowanie w stylu autorki.
Czyta się szybciutko, no bo to raczej mało pokaźny rozmiar, ale całkiem przyjemnie.

Świetna książka. Czyta się szybko a co najważniejsze cały czas coś się dzieje i nie można się przy niej nudzić. W głównej bohaterce lubię to, że nie boi się przywalić bo sama wielokrotnie miałam na to ochotę a nie mogłam.

Przyjemna, lekka, idealna dla młodzieży. Mam z nią dobre wspomnienia. ;)

Przyjemna, lekka, idealna dla młodzieży. Mam z nią dobre wspomnienia. ;)

Z każdym tomem więcej akcji i coraz lepsza książka

Z każdym tomem więcej akcji i coraz lepsza książka

Zdecydowanie + :)

Zdecydowanie + :)

Książka godna polecenia, czytałam ją kilka razy, zawsze jednakowo mocno wciąga i nie pozwala się oderwać. Główna bohaterka jest pełna emocji i jednocześnie rozśmiesza i zasmuca czytelnika, ale najważniejsze nigdy nie zanudza. Powieść pokazuje, że zawsze sprawiedliwość wygrywa, a każdy kto myśli, że uda mu się zataić swoje niedoskonałości pod maską popularności zostaje ukarany. Pozycja na prawdę świetna, ale każda książka Meg Cabot taka jest. Przynajmniej dla mnie :)

Akurat tę książkę z serii czytałam kilka razy, bo mam ją w swoim zasobach :) dla mnie najbardziej klimatyczna część serii

Nie ma to jak zapomnieć, ża daną książkę się już czytało. Ale z drugiej strony super czytać ją jakby jeszcze raz od nowa. :D

kocham tą serię

kocham tą serię

Koleżanka z klasy Jessiki zostaje porwana i zamordowana, wszyscy obarczają Jess, dlaczego jej nie znalazła. Powód: bo o zabójstwie dowiedziała się kiedy to nastąpiło.Na domiar złego zostaje porwana kolejna dziewczyna...

• Młodzieżowe
  • Meg Cabot
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Bezpieczne miejsce