Lekcje rysowania i malowania Fantasy. Grafika komputerowa

Tłumaczenie: Ewa Rmkowska
Wydawnictwo: Arkady
Drawing & Painting Fantasy Figures
albumy

Podręcznik uczący, jak rysować i malować bohaterów i scenerię świata fantasy: herosów, czarodziejów, elfy, hobbitów, potwory, zamki i fantastyczne krajobrazy. zawiera szczegółowe infarmacje o potrzebnych narzędziach i materiałach od papieru i ołówków po oprogramowanie komputerowe, umożliwiające tworzenie efektów specjalnych. Pokazuje, jak wykorzystać sztukę cyfrową do animacji i jak poprawnie stosować zasady perspektywy linearnej. Autor jest artystą i reżyserem filmów animowanych oraz gier komputerowych.

Weyzu | 2013-08-22

Pozycja być może dobra dla osób, które chcą zyskać trochę inspiracji, niż czegoś się nauczyć. Konwencja książki to "spójrz co stworzyłem", a podpowiedzi są niezwykle ogólnikowe. Samej jakości przedstawionych prac, ilustracji etc. nie można zaprzeczyć. Prace Cowana są wysokiej jakości.

Arden | 2012-09-26

Ksiazka mocno nieaktualna jesli chodzi o techniki cyfrowego malarstwa - wiec pod tym wzgledem to jest taka "podroz w przeszlosc" - ale zawiera troche interesujacych cwiczen. Znaczy, jesli wybaczy sie jej dosyc nagminne stosowanie lekcji tzw. one-two-dragon.

Mariusz Brząkalik | 2016-09-17
Kliszczo | 2016-01-30