SAS Szkoła przetrwania

83-7200-878-7
survival, szkoła przetrwania,
poradniki
sky_burial

Wszędzie na świecie można zostać samemu-w lodach Arktyki, na pustyni, w mokrym lesie tropikalnym, na otwartym oceanie. Góry, dżungle, otwarte równiny i bagna często wydają się pełne niebezpieczeństw, ale w każdym z tych środowisk można przetrwać i w każdym można znaleźć jedzenie, opał, wodę i schronienie-jeśli wie się jak. Wpływ klimatu jest bardzo ważny. Trzeba wiedzieć jak poradzić sobie z...

Góry, dżungle, otwarte równiny i bagna często wydają się pełne niebezpieczeństw, ale w każdym z tych środowisk można przetrwać i w każdym można znaleźć jedzenie, opał, wodę i schronienie-jeśli wie się jak. Wpływ klimatu jest bardzo ważny. Trzeba wiedzieć jak poradzić sobie z ostrym mrozem i jak przetrwać w palącym skwarze. Przeżycie zależy od stosowania podstawowych zasad i adoptowania ich do aktualnych warunków. Cała ta wiedza przekazywana jest przez brytyjskiego komandosa ze Special Air Service (SAS) w postaci instrukcji oraz ilustracji z objaśnieniami.

Borys | 2012-08-19

Świetny podręcznik survivalowy, napisany przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem. Zawiera prawdziwe, autentyczne techniki survivalowe, opisane w przystępny sposób.

Camelot | 2017-03-04
Na półkach: Przeczytane, Survival