Dziś i na zawsze

Wydawnictwo: Amber
Tonight and always
powieść, pisarz, miłość
Aneta

Poczytny pisarz Jordan Taylor postanawia zatrudnić konsultantkę, która pomoże mu w pracy nad najnowsza powieścią. Jego wybór pada na Kasey Wyatt, uznanego antropologa. Ale Jordan nie spodziewa się, że słynna pani doktor jest piękna, pełna temperamentu młoda kobieta. I ze na zawsze zmieni jego życie...

źródło opisu: Amber, 2001

Stasia | 2013-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 30 września 2013

Niestety zawiodłam się. Opowieść jest dość prosta i przewidywalna.
Poza sztywną, bezwzględną i zimną matką Jordana nie było niczego, co wznosiłoby mury w ich związku. Uważam również, że Jordan zbyt pochopnie i łatwo dał się przekabacić do sposobu myślenia Kasey, która zdecydowanie za szybko pozwoliła mu się uwieść. Bogaty pan Taylor, który zapowiadał się na bezczelnego, zimnego i uwodzicielskiego okazał się goniącym za spódnicą Kasey szczeniakiem, który słucha każdego jej słowa.
Jedyna bohaterka, która uzyskała moją przychylność i zrozumienie jest urocza Alison, która swoją słodką niewinnością ubarwiała wątki.
Polecam tylko dla osób szukających typowego romansidła.

betina360 | 2014-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2014, Nora Roberts
Przeczytana: 06 marca 2014

Wzruszajaca ksiazka o sile milosci i pokazaniu ze w zyciu liczy sie rodzina jej wartosci i to aby sobie okazywac milosc wsparcie i duzo ze soba rozmawiac aby nikt nie czul sie odrzucony i smutny jak dziewczynka Alison ktora w w wypadku stracila rodzicow i zostala z apodyktyczna babka i wujkiem ktory potrafil dostrzec dzieki pojawieniu sie w jego zyciu Kasey co w zyciu jest najwazniejsze.Takie ksiazki daja pozytywna energie.

Marta Bilewicz | 2012-05-30
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: 30 maja 2012

Piękna historia dwojga ludzi. Bardzo mocno i dobrze nakreślone postaci, akcja się nie wlecze, nie jest nudna, nie jest spłycona. Czytało się świetnie, książka zajęła mi półtora wieczora.

Maalinkaaaa | 2014-03-19
Przeczytana: 18 marca 2014

Książka dobra,ale nie bardzo dobra. Nie wciągła mnie jakoś specjalnie,ale fajne zakończenie. :)
Jeśli ktoś lubi romansidła to przypadnie mu do gustu "Dziś i na zawsze" .

aska903 | 2017-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2017

Pouczająca opowieść o stracie, zaufaniu, miłości oraz pieniądzach. Kiedy na drodze zamkniętego w sobie pisarza staje Kasey antropolog, która nie dość że jest bardzo inteligentna to na dodatek też piękna i żywiołowa okazuje się, że nic lepszego nie mogło go w życiu spotkać. Rozwesela nie tylko jego życie, ale również jego bratanicy, niestety nie podoba się to jego matce, która za wszelka cenę chce, aby ta kobieta zniknęła z ich życia. Jednak okazuje się że miłość jest silniejsza niż szantaż. Bardzo szybko się ją czyta wciąga od razu. :)

511 | 2014-08-26
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Wiele dobrego słyszałam o twórczości tejże autorki. Praktycznie wszystkie koleżanki zachwycały się jej stylem pisania, tym że jej historie są wzruszające i takie prawdziwe. No to uznałam, że czas przeczytać jakąś książkę pani Roberts. No i zawiodłam sie strasznie. Banalna, ckliwa opowiastka o durnej miłości, która w rzeczywistym świecie, nie miałaby żadnej racji bytu. Jedynym plusem tej książki, było to, że była krótka i cieszę się że tak szybko ją przeczytałam . nie polecam 3/10

ula | 2013-05-24

Lekka, łatwa i przyjemna opowieść o rodzących się uczuciach.
Przewidywalna, nie zaskoczyła mnie niczym. Czytałam lepsze pozycje Nory Roberts.

Marlena | 2011-12-22
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: listopad 2005

Była to moja pierwsza książka autorstwa Nory Roberts i do dziś mam do niej głęboki sentyment. To fantastyczna opowieść, niebanalna, o ogromnej miłości, ludzkiej tragedii i z, rzecz jasna, szczęśliwym zakończeniem. Przyjemna lektura na wieczór. Gorąco polecam! :)

Monika9027 | 2013-07-18

Lekka opowieść o miłości, w sam raz na wakacyjne popołudnie. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam:)

Bea | 2016-07-29
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Miłośc zaiskrzyła miedzy nimi od pierwszego wejrzenia...zauroczyła go jej nie tylko uroda ale takze wiedza, dyscyplina i zaangażowanie w prace...i serce dla dzieci...Alison, mała dziewczynka przygarnieta przez Jordana i wychowywana przez jego surowa matke nagle zaczyna sie świetnie bawic...Zabawy w błocie, wycieczki, rozmowy....
teraz stworza wspaniała rodzine...
ksiazka lekka i przyjemna, doskonała dla relaksu na wieczór....