Dziś i na zawsze

Wydawnictwo: Amber
Tonight and always
powieść, pisarz, miłość
Aneta

Poczytny pisarz Jordan Taylor postanawia zatrudnić konsultantkę, która pomoże mu w pracy nad najnowsza powieścią. Jego wybór pada na Kasey Wyatt, uznanego antropologa. Ale Jordan nie spodziewa się, że słynna pani doktor jest piękna, pełna temperamentu młoda kobieta. I ze na zawsze zmieni jego życie...

źródło opisu: Amber, 2001

Stasia | 2013-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 30 września 2013

Niestety zawiodłam się. Opowieść jest dość prosta i przewidywalna.
Poza sztywną, bezwzględną i zimną matką Jordana nie było niczego, co wznosiłoby mury w ich związku. Uważam również, że Jordan zbyt pochopnie i łatwo dał się przekabacić do sposobu myślenia Kasey, która zdecydowanie za szybko pozwoliła mu się uwieść. Bogaty pan Taylor, który zapowiadał się na bezczelnego, zimnego i uwodzicielskiego okazał się goniącym za spódnicą Kasey szczeniakiem, który słucha każdego jej słowa.
Jedyna bohaterka, która uzyskała moją przychylność i zrozumienie jest urocza Alison, która swoją słodką niewinnością ubarwiała wątki.
Polecam tylko dla osób szukających typowego romansidła.

betina360 | 2014-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2014, Nora Roberts
Przeczytana: 06 marca 2014

Wzruszajaca ksiazka o sile milosci i pokazaniu ze w zyciu liczy sie rodzina jej wartosci i to aby sobie okazywac milosc wsparcie i duzo ze soba rozmawiac aby nikt nie czul sie odrzucony i smutny jak dziewczynka Alison ktora w w wypadku stracila rodzicow i zostala z apodyktyczna babka i wujkiem ktory potrafil dostrzec dzieki pojawieniu sie w jego zyciu Kasey co w zyciu jest najwazniejsze.Takie ksiazki daja pozytywna energie.

Marta Bilewicz | 2012-05-30
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: 30 maja 2012

Piękna historia dwojga ludzi. Bardzo mocno i dobrze nakreślone postaci, akcja się nie wlecze, nie jest nudna, nie jest spłycona. Czytało się świetnie, książka zajęła mi półtora wieczora.

Maalinkaaaa | 2014-03-19
Przeczytana: 18 marca 2014

Książka dobra,ale nie bardzo dobra. Nie wciągła mnie jakoś specjalnie,ale fajne zakończenie. :)
Jeśli ktoś lubi romansidła to przypadnie mu do gustu "Dziś i na zawsze" .

511 | 2014-08-26
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Wiele dobrego słyszałam o twórczości tejże autorki. Praktycznie wszystkie koleżanki zachwycały się jej stylem pisania, tym że jej historie są wzruszające i takie prawdziwe. No to uznałam, że czas przeczytać jakąś książkę pani Roberts. No i zawiodłam sie strasznie. Banalna, ckliwa opowiastka o durnej miłości, która w rzeczywistym świecie, nie miałaby żadnej racji bytu. Jedynym plusem tej książki, było to, że była krótka i cieszę się że tak szybko ją przeczytałam . nie polecam 3/10

Marlena | 2011-12-22
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: listopad 2005

Była to moja pierwsza książka autorstwa Nory Roberts i do dziś mam do niej głęboki sentyment. To fantastyczna opowieść, niebanalna, o ogromnej miłości, ludzkiej tragedii i z, rzecz jasna, szczęśliwym zakończeniem. Przyjemna lektura na wieczór. Gorąco polecam! :)

ula | 2013-05-24

Lekka, łatwa i przyjemna opowieść o rodzących się uczuciach.
Przewidywalna, nie zaskoczyła mnie niczym. Czytałam lepsze pozycje Nory Roberts.

Monika9027 | 2013-07-18

Lekka opowieść o miłości, w sam raz na wakacyjne popołudnie. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam:)

ABily | 2011-08-03
Na półkach: 2011, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

Jordan Taylor to bogaty,przystojny i popularny autor książek. Zaprasza do współpracy nad nową ksiażką utalentowaną panią antropolog. Kasey wprowadza się do rezydencji Taylora by przez kilka miesięcy służyć mu swoją wiedzą. Już od pierwszego spotkania miedzy nimi rodzi się wzajemna fascynacja. Oboje poczatkowo starają się ukryć swoje uczucia ale z czasem polączy ich gorący romans. Kasey ożywia smutne, nudne i skostniałe w dystyngowanej rezydencji Taylora. Wpuszcza światło i śmiech do ponurych pomieszczeń, daje nadzieję dla niego i jego bratanicy, ktora zamieszkala z nim po tragicznej śmierci rodziców. Pogrążony w smutku Taylor odkrywa wspanialy dar jakim jest jego bratanica Alison oraz odkrywa,że jest bezwarunkowo kochany przez osieroconą dziewczynke oraz przekonuje się jak wielką miłością on darzy ją. To wszystko za sprawa Kasey. Widząc jak wielki wplyw mają na swoje życie i niepewni co do współnej przyszlości, bojacy się zdeklarowac przejdą próbe rozląki.

Książka lekka, w sam...

Bea | 2016-07-29
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Miłośc zaiskrzyła miedzy nimi od pierwszego wejrzenia...zauroczyła go jej nie tylko uroda ale takze wiedza, dyscyplina i zaangażowanie w prace...i serce dla dzieci...Alison, mała dziewczynka przygarnieta przez Jordana i wychowywana przez jego surowa matke nagle zaczyna sie świetnie bawic...Zabawy w błocie, wycieczki, rozmowy....
teraz stworza wspaniała rodzine...
ksiazka lekka i przyjemna, doskonała dla relaksu na wieczór....