Alfabet uczuć

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Marriage miracle
dzinka

Na weselu przyjaciół Sebastian poznaje intrygującą kobietę, Matty, która jednak nie odwzajemnia jego zainteresowania. Matty żyje bolesną przeszłością, dlatego dopiero po długich namysłach przyjmuje ofertę Sebastiana i zostaje konsultantką w jego firmie. Jest przez niego wytrwale adorowana. Sebastian powoli przywraca jej radość życia, ale Matty nie ma zamiaru się z nim wiązać. Odrzuca jego oświadczyny. Wtedy do akcji wkracza matka Sebastiana...

Mak | 2014-03-24

Tak średnio mi się podobało.

Matty to bohaterka uparta, nawet za bardzo, która zamyka się w świecie swojego kalectwa. Zbyt długo wypiera się miłości i odtrąca Sebastiana, co staje się irytujące.

W książce spodziewałam się większej roli mamusi, jednak postać ogranicza się tylko do końcówki. A tym samym treść jest nieadekwatna do opisu.

Opowiadanie, zamiast poprawić humor i pomóc się zrelaksować, jeszcze bardziej pogrążało w nudzie.

Plusem jednak jest okładka, która wydaje się bardzo romantyczna.

wiooletka13 | 2015-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2015