Zakazani. Niepożądane uczucie

Joanna Maziarek Wydawnictwo: Dlaczemu literatura obyczajowa, romans
Dlaczemu
2024-02-14
2024-02-14
romans age gap forbidden love zakazany romans

📚Joanna Maziarek "Zakazani niepożądane uczucie"
📖Wyd. @dlaczemu

Chelsea jest córką bogaczy, więc od małego jest przyzwyczajona do luksusu i spełniania wszystkich zachcianek. Kiedy pewnego dnia zaczyna coś czuć do brata swojego ojczyma, ten zaczyna się od niej trzymać z daleka mimo, że też zaczyna czuć to ogromne pożądanie.
Tych dwoje wkroczy na drogę pełną niebezpiecznych i ognistych sytuacji. Czy uda im się być razem mimo ogromnych przeciwności losu?
Kochani jest to pierwsza książka tej autorki, którą udało mi się przeczytać i powiem wam, że ten styl mi się podoba. Widać od razu, że kobieta wie co robi i stwarza nam naprawdę ciekawą i zaskakującą fabułę. Uwielbiam różnice wiekowe w książkach jak i zakazane relacje, więc bardzo podobało mi się to, że właśnie takie tu wątki wystąpiły.
Główna bohaterka za wszelką cenę chce być z Lee i nie cofnie się przed niczym. To jak szybko rodzinne relacje zamieniły się w coś więcej to było jak zapalenie zapałki. Bardzo mi się to właśnie podobało jak mimo wszystko dążyła do swoich celów. Mimo, że jest rozpieszczona to i tak widać w niej naprawdę fajną i dobrą dziewczynę.
Lee to bardzo przystojny i inteligentny mężczyzna. Wie, że relacja z Chelsea nie powinna mieć miejsca mimo, że tak naprawdę nie łączą ich więzy krwi. Mimo tego musi walczyć ze sobą i swoimi przeciwnościami jakie daje mu los.
Obydwoje są jak dwa magnesy, które mimo wszystkich problemów to przyciągają się z wielką mocą. Ich serca łączą się w ognistych uczuciach co możemy odczuwać podczas czytania. Autorka świetnie opisuje panujące w tej powieści uczucia a ja to sobie cenię.
Historia ta jest naprawdę dobrze napisana i napewno ją pokochacie od pierwszej strony. Bardzo czekam na kolejne książki tej autorki. Dobra robota 🔥

📚Joanna Maziarek "Zakazani niepożądane uczucie"
📖Wyd. @dlaczemu

Tych dwoje wkroczy na drogę pełną...

♣️♣️♣️♣️ Recenzja ♣️♣️♣️♣️

Joanna Maziarek " Zakazani. Niepożądane uczucie "

Wydawnictwo : Dlaczemu

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

" Pociąg, zwany moim życiem, pędził w kierunku totalnej katastrofy, a ja nie wiedziałam, jak go zatrzymać..."

" Zakazani. Niepożądane uczucie " Ta historia, jest pełna namiętności, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji.. Czytelnik jest wciągnięty w emocjonalną wirówkę i trzymany w napięciu aż do samego zakończenia..

Nie jest to historia, w której wszystko jest oczywiste..
Opisy miejsc i emocji są tak realistyczne, że czujemy się, jakbyśmy byli tam razem z nimi..
Ta historia pokazuje, jak silne emocje i wewnętrzne konflikty mogą wpływać na nasze decyzje i relacje z innymi..

Styl autorki tego jest naprawdę interesujący.. Od samego początku do końca, autorka używa dynamicznego stylu pisania, który trzyma czytelnika w napięciu.. Opisy miejsc i sytuacji są bardzo obrazowe, co pomaga nam poczuć się, jakbyśmy sami tam byli.. Autorka umiejętnie buduje napięcie i tajemnicę, co sprawia, że nie możemy się oderwać od tej historii.. Przeplata także wewnętrzne konflikty i emocje głównych bohaterów, co sprawia, że możemy się z nimi utożsamić.. Wszystko to razem tworzy fascynującą opowieść, która trzyma nas w napięciu do samego końca..

Jeśli chodzi o emocje i bohaterów w tej historii, to jest naprawdę fascynujące.. Bohaterowie rozwijają się emocjonalnie i jak ich relacje ewoluują wraz z postępem fabuły..

Mamy główną bohaterkę, Chelsea Fox, która na początku jest pewna siebie, skupiona na imprezach i zakupach..
Ale w miarę rozwoju fabuły, zaczyna doświadczać zmian emocjonalnych i staje przed trudnymi wyborami..
Jej uczucia do Lee Ainswortha, brata jej ojczyma, stają się coraz silniejsze, co prowadzi do konfliktów zarówno w jej rodzinie, jak i w społeczeństwie..

Lee również jest ciekawym bohaterem, który musi zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i uprzedzeniami..
Ich relacja ewoluuje w miarę postępu fabuły, a my możemy obserwować, jak zmieniają się ich emocje i jak próbują znaleźć swoje miejsce w tym skomplikowanym świecie..
To naprawdę intrygujące studium charakterów i emocji..

" Nie czułam się, jakbym patrzyła na swojego wujka, tylko na nieznajomego przystojniaka, którego chętnie poderwałabym..."

Chelsea Fox to młoda kobieta, która uwielbia imprezować i robić zakupy..
Jej życie jest pełne luksusu i wygodnego stylu życia, ponieważ jest rozpieszczana przez matkę i ojczyma.. Jest bardzo egoistyczna i nie przejmuje się zbytnio innymi ludźmi..
Jednak wszystko się zmienia, gdy zaczyna odczuwać coś więcej do Lee Ainswortha, brata jej ojczyma.. Ich relacja przekracza granice przyjaźni, a Chelsea decyduje się podążać za tym uczuciem..

Niestety, ich związek spotyka się z oporem ze strony społeczeństwa i rodziny.. Muszą zmierzyć się z uprzedzeniami i własnymi wewnętrznymi konfliktami..

Czy zdecydują się walczyć o swoje szczęście, pomimo przeciwności losu? Czy pozwolą, aby uprzedzenia ich rozdzieliły?

♣️♣️♣️♣️ Recenzja ♣️♣️♣️♣️

Joanna Maziarek " Zakazani. Niepożądane uczucie "

Wydawnictwo : Dlaczemu

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

Tytuł i opis jasno wskazują, o czym jest ta historia, a jednak autorce udało się klika razy mnie zaskoczyć. Bohaterowie są świetnie wykreowani, mają mnóstwo wad, co czyni ich ludzkimi. Pożądanie nie jest jedyną siłą napędową ich relacji, a ona sama w sobie, choć zaskakująca, zjednuje sobie czytelnika. Różnica wieku nie jest przeciwwskazaniem dla miłości. Na szczęście.

💎"Zakazani. Niepożądane uczucie" to książka skupiająca w jednym miejscu wszystko to, co uwielbiam. Różnica wieku między bohaterami,pewne zawiłości rodzinne i uczucie, które z jednej strony jest destrukcyjne lecz tak naprawdę z drugiej jest niezwykłym spoiwem.

💎Chelsea i Lee chyba tak naprawdę nie zdawali sobie sprawy z potęgi przyciągania. Przyszywana bratanica od zawsze była z nim blisko związana. Ale kiedy przychodzi odpowiednia chwila wystarczy jedno spojrzenie by uzmysłowić to,co było im pisane.

💎Ukochana córka, wieczna imprezowiczka migająca się od pracy w rodzinnym imperium z dnia na dzień przekracza kolejne granice.
Czy to będzie błąd ich życia?

💎Pikantna do granic,dla wielu niemoralna,lecz niezwykle prawdziwa. Jako obserwator czekałam na moment kiedy tych dwoje sięgnie po zakazany owoc. Nie wiem czemu,ale w głowie miałam zgoła inne zakończenie 😅
Jak wiemy to co dobre kiedyś musi wyjść na jaw. Bohaterowie dojrzewali na moich oczach co było bardzo ciekawym doświadczeniem.

💎Tego typu wątki mają coś w sobie. Jednocześnie zachęcają do zakosztowania grzechu i ostrzegają przed konsekwencjami. Mimo wszystko warto jest zanurzyć się z Chelsea i Lee w morzu ludzkich pragnień by ostatecznie zaczerpnąć powietrza bez obaw, że przegapiliśmy szansę życia.

"Zakazani. Niepożądane uczucie" to fascynująca opowieść, która sięga głębiej niż tylko powierzchniowa historia romansu. Joanna Maziarek w tej powieści prezentuje nam nie tylko miłość, ale także walkę z uprzedzeniami społecznymi, wyzwolenie się spod wpływu rodziny oraz odwagę w dążeniu do własnego szczęścia.
Główna bohaterka, Chelsea Fox, wprawdzie na pierwszy rzut oka może wydawać się postacią egocentryczną i niefrasobliwą, ale wraz z rozwojem fabuły odkrywamy w niej znacznie więcej. Jej postać ewoluuje wraz z wydarzeniami, stając się głębszą i bardziej złożoną osobowością. To historia o samopoznaniu i zmianie, która dotyka także innych bohaterów.
Przez relację Chelsea i Lee Ainswortha, czytelnik jest świadkiem nie tylko rozkwitu miłości, ale także konfrontacji z ograniczeniami społecznymi i rodziną. Autorka zręcznie ukazuje, jak otoczenie może wpływać na nasze decyzje i wybory życiowe, jednocześnie pokazując, że czasem trzeba stawić czoła oporowi, aby znaleźć swoje prawdziwe szczęście.
Dodatkowo, Joanna eksploruje temat zakazanych uczuć i różnic wiekowych, prowokując czytelnika do refleksji nad naturą miłości i akceptacji. Poprzez fabułę i dynamikę relacji między bohaterami, czytelnik zostaje skłoniony do zastanowienia się nad swoimi własnymi przekonaniami na temat związków i norm społecznych.
Jednakże, to nie tylko tematyka powoduje, że "Zakazani. Niepożądane uczucie" trafia do serca czytelnika. Autorka doskonale operuje językiem literackim, tworząc obrazy i dialogi, które ożywiają historię i sprawiają, że czytelnik wciąż chce więcej. Jej styl pisania jest płynny i angażujący, pozwalając czytelnikowi zanurzyć się w świecie bohaterów i odczuć ich emocje na własnej skórze.

Główna bohaterka, Chelsea Fox, wprawdzie na pierwszy rzut oka może...

❗️Recenzja❗️

Powiedzcie mi - jak to w końcu jest? Zakazany owoc smakuje najlepiej?
Prawdopodobnie jest w nim coś, co wzbudza iskierkę ekscytacji i adrenaliny.

Drugie pytanie jakie Wam zadam będzie dotyczyło moralności.
Więc czy prawidłowym moralnie może być coś powszechnie uważanego za złe?

Kochani, w takiej właśnie otoczce kręcą się nasi bohaterowie. Zryw odczuć i emocji pojawiający się w Chelsea i Lee może spowodować zawroty głowy.
Mamy tu istotną różnicę wieku, wiele pytań czy powinniśmy?

Chemia, która się narodziła powoduje eksplozję namiętności, a jak wiemy wtedy wszelkie pytania zdają się nie mieć znaczenia.😉
Z zapartym tchem obserwujemy jak dojrzały mężczyzna wchodzi w relację z młodą, kuszącą i pewną siebie kobietą.

Powszechnie znany jest cytat - "Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny".
Oprócz serca, rozum tez dojdzie do głosu. Wtedy zaczynają się kłopoty.
I to jest ta piękna część.

Jak opadnie już pierwsze uniesienie, pojawią się pierwsze schody - czy Ci ludzie będą w stanie o siebie zawalczyć.

Książka świetnie opisuje nam "skandal" na miarę naszych czasów.
Bohaterzy muszą twardo stąpać po ziemi i zrozumieć co w życiu jest najważniejsze.

Znajdziecie tu emocje, namiętność, lęk przed nieznanym i walkę o własne szczęście.
Będziecie mogli spróbować odpowiedzieć sobie na moralne dylematy poruszone w historii.

Dla mnie była to ciekawa i intrygujaca przygoda. Cieszę się, że miałam możliwość przeczytania tej pozycji.❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Współpraca reklamowa

Książka zwierciadłem duszy.

❗️Recenzja❗️

Powiedzcie mi - jak to w końcu jest? Zakazany owoc smakuje najlepiej?
Prawdopodobnie jest w nim coś, co wzbudza iskierkę ekscytacji i adrenaliny.

Drugie pytanie jakie Wam zadam będzie dotyczyło moralności.
Więc czy prawidłowym moralnie może być coś powszechnie uważanego za złe?

Kochani, w takiej właśnie otoczce kręcą się nasi bohaterowie. Zryw odczuć i...

Książka zaczyna się dość spokojnie, powiedziałabym, że niewinnie wręcz jak na taki tytuł. Później akcja przyspiesza, a my dostajemy cały ogrom niespodzianek i emocji. Żar, ogień rozpala zmysły nie tylko bohaterów, ale i nasze.

Postacie są bardzo charakterni. Chelsea to zadziorna i zdeterminowana kobieta, która ma odwagę, by sięgać po to, na co ma ochotę, czego pragnie. To mocno różni ją od większości spotykanych kobiecych bohaterek. Z kolei Lee to zawodowy 41-letni kaskader, który ani myśli się ustatkować. Jednak ciejawie i gorąco się zrobi, gdy oboje zdadzą sobie sprawę, że coś ich do siebie ciągnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół. Lee jest bratem jej... ojczyma. Przestraszylibyście się, gdyby to dotyczyło Was, prawda? Próbują walczyć z uczciem. Niby nie ma tu więzów krwi, ale co na to rodzina i społeczeństwo? Czy zaakceptują ich związek? Dodatkowo jest jeszcze duża różnica wieku, z czym autorka poradziła sobie doskonale.

"Nie czułam się, jakbym patrzyła na swojego wujka, tylko na nieznajomego przystojniaka, którego chętnie poderwałabym."

Joanna Maziarek interesująco przedstawiła to, w jaki sposób zachodziły zmiany w bohaterach. Ich ograniczenia, zahamowania będą stale ewaluowały. Czekają też ich trudne decyzje.

Niezwykle podobało mi się ukazanie mocy przyjaźni w momencie, gdy nasza para potrzebowała, by ich wesprzeć. Równie pięknie wygląda więź z rodzicami, którzy mimo swoich oczekiwań w stosunku do dzieci nadal mają w nich wsparcie.

Sceny erotyczne nie zdominowały reszty fabuły. Choć trzeba przyznać, że opisane są dość obrazowo. Książka trzyma czytelnika w napięciu do samego zakończenia. Te zaś wcale nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać...

"Zakazani. Niepożądane uczucie" to niebanalna, skomplikowana, pełna namiętności, ukrytych tajemnic, wyrzutów sumienia, przewartościowania priorytetów historia, która zabierze Cię w świat zakazanych uczuć. Czy Chelsea i Lee pozwolą, aby rozdzieliły ich uprzedzenia innych? Sprawdźcie!

,,Moją pokusą okazała się Chelsea - wystarczyła chwila, aby podstępem wkradła się do mojego umysłu, zakorzeniła w nim i już nie potrafiłem jej z niego wyrzucić”

Jak ja się cieszę, że mogłam przeczytać książkę ,,Zakazani. Niepożądane uczucie”. To ciekawa i wciągająca książka. Bardzo szybko mi się ją czytało, bym rzekła nawet bardzo szybko. Ostatnio mam jakiś kryzys czytelniczy i książka Joanny Maziarek pomogła mi z niego wyjść.

,,Zakazani. Niepożądane uczucie” jest bardzo dobrze napisana a sceny spice są warte uwagi. Książka jest napisana z wielkim smakiem, a jednocześnie jest mocna, emocjonalna, mroczna, niegrzeczna 👿 Sama wzmianka w opisie, że głównych bohaterów połączy relacja zakazanej miłości bardzo mnie skusiła, żeby po nią sięgnąć. Myślałam, że mogę się trochę rozczarować - tak sie nie stało, bo przez całą książkę było czuć ten zakazany owoc i różnicę wieku, którą bardzo lubię w książkach. Motyw age gap to jeden z moich ulubionych motywów.

Główna bohaterka Chelsea to rozpieszczona kobieta, która miała wszystko: pieniądze, urodę, sławę. Nie przepraszała, nie tęskniła, nie zabiegała o czyjąś uwagę. Kreowała się na odważną kobietę, która ma ,,gdzieś” zdanie innych ludzi, a tak naprawdę w środku była małą, zagubioną dziewczynką, ukrywająca swoje pragnienia. Chelsea nie miała w życiu bliskiej osoby, która będzie z nią na dobre i na złe. Wszystko się zmienia, kiedy zaczyna coś czuć do brata oczyma, czyli Lee. To mój nowy książkowy mąż! Uwielbiam go za pasję, był opanowany i jednocześnie impulsywny, oczywiście przez Chelsea. Bardzo zaimponował mi tym, że był kaskaderem w filmach i uwielbiał adrenalinę oraz tym, że przyjaźnił się ze swoją byłą żoną.

Czytając książkę było mi bardzo żal Chelsea. Jej życie nie wyglądało tak jak powinno. A przez to, że jej dramat trwał przez tyle lat, chyba nie do końca była świadoma jak to wszystko jest złe. Jednak jej relacja z Lee spowoduje w niej zmianę. A jaką? Musicie przekonać się sami.

Autorka dużą uwagę w książce poświęciła relacjom i temu jak prawidłowo powinny wyglądać. Mowa tutaj o relacjach z rodzicami, przyjaciółmi czy drugą połówką. Chelsea i Lee zdają sobie sprawę, że ich relacja dla wielu może wydawać się dziwna - przecież łączy ich duża różnica wieku i relacja rodzinna. Z tyłu głowy słyszą ten cichy głos, który przestrzega ich przed uczuciem, które się w nich kiełkuje. Wszystko zaczyna się od szczerej, prawdziwej przyjaźni, a kończy na uczuciu. Uczuciu pełnym namiętności, przyciągania, wsparcia, troski i wyrozumiałości.

„Zakazani. Niepożądane uczucie” to historia o niedozwolonej relacji, w której pożądanie i fascynacja mieszają się z potrzebą opieki i ochrony. A jak wiadomo, zakazany owoc smakuje najlepiej. Tylko czy ten „owoc” nie okazał się „zatruty” i nie zniszczył kariery, przyszłości i życia kilku osób? Na to pytanie nie odpowiem, zachęcam do lektury 😍

Czytanie tej książki było samą przyjemnością! Dla fanów emocjonalnych książek polecam.

,,Pociąg, zwany moim życiem, pędził w kierunku totalnej katastrofy, a ja nie wiedziałam, jak go zatrzymać”

❤️‍🔥 Gorącą, namiętna, pikantna, pełna żaru historia o zakazanym uczuciu 🫶.

❤️‍🔥 Fabuła skupiona na zakazanym uczuciu, które pojawia się nagle między dwójka ludzi, którzy znają się prawie od zawsze. Różnica wieku, to tylko mała przeszkoda. Największą chyba jest to, że są ze sobą połączeni w sposób, który nie pozwala bez kontrowersji rozwinąć się uczuciu. I tutaj autorka zachowała pełny realizm, czuć było ich wahania pomiędzy rozsądkiem a rosnącym uczuciem. Cały czas balansowali na krawędzi, by w końcu przechylić szalę na stronę, z której nie będzie już odwrotu.

❤️‍🔥 Ilość emocji, jakie zafundowała mi Asia zdecydowanie wyszły ponad skalę. To jak dużo tutaj się dzieje, aż trudno ubrać w słowa, zwroty akcji co chwile budują coraz to większe napięcie. Pikantne sceny napisane z ogromnym wyczuciem i smakiem, a zarazem powodujące u czytelnika ogromne wypieki na twarzy. Od samego początku do końca jest bardzo gorąco!

❤️‍🔥 Pióro Asi jest lekkie i przyjemne w odbiorze. Wszystkiego jest akurat, nie ma przydługich opisów, czy zbędnych wątków. Czytając mamy wrażenie jakbyśmy rzeczywiście przyglądali się życiu tej dwójki z ich perspektywy. Asia idealnie daje nam odczuć wszystkie emocje, jakimi kierują się bohaterowie. A ci zaś są bardzo realni, chociaż momentami wkurzała mnie główna bohaterka swoją próżnością i tym, jak bardzo jest rozpieszczona. Ale pod tą maską kryję się na prawdę dobra młoda kobietą, która ma o wiele więcej do zaoferowania, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

❤️‍🔥 Zdecydowanie mogę polecić ten tytuł fanom dobrych romansów z kontrowersyjnym wątkiem miłości. Dla mnie zdecydowanie 10/10. 🫶

❤️‍🔥 Gorącą, namiętna, pikantna, pełna żaru historia o zakazanym uczuciu 🫶.

Chelsea Fox dwudziestopięciolatka której życie upływa na imprezach i zakupach. Jest rozpieszczona przez matkę I ojczyma. Nie przejmuje się niczym i zawsze stawia na swoim.
Lee Ainsworth jest bratem jej ojczyma a ich relacja zaczyna wykraczać poza przyjaźń. Czy Chelsea i Lee mają szansę na szczęście.? Czy ten zakazany związek ma szansę przetrwać.?

Wow co to była za historia. Takiej książki z motywem tak zakazanej relacji nie czytałam. Nie dojść że mamy sporą różnice wieku to jeszcze powiązania rodzinne lecz między Lee i Chelsea nie ma żadnych wiezi krwi.
Chelsea jest wychowywana przez matkę ibjej drugiego męża Aleksandra, jej biologiczny ojciec zmarł. Aleksander traktuje ją jako swoją prawdziwą córkę nigdy nie dał jej do zrozumienia, że jest inaczej. Między innymi dlatego wywiązała się świetna relacja gdzie ona ma szacunek do niego i nie chce go zawieść. Jego brat Lee często opiekował się małą Chelseą, lecz teraz po kilkunastu latach, gdy on ma już ponad czterdzieści lat ona dwadzieścia pięć, ta przyjaźń zaczyna robić miejsce innym uczucią. Chelsea i Lee nie są ze sobą spokrewnieni nie łączą ich żadne więzi krwi lecz dla społeczeństwa zawsze on będzie jej wujkiem.

Świetny pomysł na fabułę która na pewno przyciągnie nie jednego czytelnika, już sam prolog jest wciągający, a przez książkę się płynie. Chelsea nie raz mnie denerwowała swoim zachowaniem. Rozpieszczone dziecko, która uważała, że wszystko będzie po jej myśli. Nie wzięła pod uwagę, że w grę wchodzą uczucia Lee które powinny być dla niej najważniejsze lecz o tym przekonała się boleśnie. Chciała utrzymać związek jak najdłużej w tajemnicy żeby nie zawieść rodziców tylko że Lee uważał inaczej.
Lee jest dojrzałym mężczyzną po rozwodzie pracuje jako kaskader, dzięki sprawności fizycznej i urodzie przyciąga uwagę nie jednej kobiety. Traktuje Chelsea jako zakazany owoc, który jest nie dla niego lecz wszystko układa się inaczej a uczucie wybucha niczym wulkan. Czy będzie w stanie znieść kaprysy dziewczyny?

Na pewno polecam tą pozycję wszystkim tym którzy lubią gorące romanse z różnicą wieku. Historia która jest zakazana a mimo to rozwija się ekspresowo pochłaniając czytelnika. Nie mamu tu czasu na nudę, bo rollercoster wrażeń gwarantuje wam miło spędzony czas. Pikantna znajomość, ktora jest ukrywana przed światem. Zderzenie z bolesną rzeczywistością i walka o uczucia. Nie od dziś wiadomo, że to co zakazane smakuje najlepiej.

Wow co to była za...

• Romans