Wciąż Niedobrani

Anne Marie Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2024-01-18
2024-01-18

🧩Jak wspaniale było poznać dalsze losy naszych studentów z „Niedobranych”.
Od pierwszych stron autorka pokazuje czytelnikowi traumę po stracie bliskiej osoby.Związane z tym cierpienie,ból i niezrozumienie rani serce nie tylko bohaterów,jak również nam.Brutalny los nie pozwala odetchnąć na chwile,by cieszyć się z wolnym czasem przed ostatnim rokiem studiów.
🧩Pięknie pokazany jest obraz przyjaźni i bezinteresownej pomocy.To daje siłę do działania i nie poddawania się mimo trudnej sytuacji.A nieodwzajemniona miłość z poradzeniem sobie z nià,jest przykładem na to,że nie warto się załamywać.Trzeba iść przed siebie z wysoko uniesioną głową.

🧩Jest to historia nie tylko o stracie,ale również o odkrywaniu zatajanej prawdy.To również obraz przyjaźni i miłości,dla której zrobi się naprawdę sporo.

🧩Książka jest lekką i przyjemną historia,którą czyta się w błyskawicznym tempie.Już czekam na III tom.
Gorąco wam ją polecam

🧩Jak wspaniale było poznać dalsze losy naszych studentów z „Niedobranych”.
🧩Pięknie pokazany...

Czwórka przyjaciół: Artur, Anita, Robert i Patrycja podczas wakacji muszą się zmierzyć z tragedią, która dotknęła jednego z nich. Artur po stracie matki pogrąża się w rozpaczy. Musi też odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości, ale ma blisko siebie przyjaciół, którzy go wspierają, a szczególnie ukochaną Anita.

Kontynuacja grupki przyjaciół z powieści "Niedobrani". W tej części bohaterowie muszą zmierzyć z śmiercią matki, Artura. Gdy kogoś dotyka tragedia bliscy ludzie różnie reagują. Jedni wspierają, inni odsuwają się, a jeszcze inni udają że nic się nie stało.

Siła przyjaźni, wsparcie, lojalność i miłość o tym jest ta historia. Artur, Anita, Robert i Patrycja choć są studentami, u progu dorosłości, mają w sobie niezwykłe wsparcie i są dojrzali emocjonalnie, by otoczyć się w trudnym momencie przyjaźnią i trwaniem przy swoim boku. Są przyjaciółmi, którzy są przy sobie na dobre i na złe. Autorka ukazała nam tutaj przepiękną wersję przyjaźni, która jest bezinteresowna i lojalna.

Bardzo polubiłam bohaterów, którzy pomimo swoich różnych charakterów uzupełniają się i tworzą cudowny kwartet. Cóż pozostaje czekać na kolejną część

Kontynuacja grupki przyjaciół z powieści "Niedobrani". W...

Drugi tom serii o czwórce przyjaciół, którzy odkrywają swoje uczucia i przeżywają wiele wzlotów i upadków.

No właśnie, całe szczęście, że miałam kontynuację od razu pod nosem, bo zakończenie "Niedobranych" złamało moje serce.

W głównej mierze, akcja tej części skupia się na Arturze i Anicie. Chłopak przeżywa okropne chwile po stracie swojej matki, a dziewczyna chce być cały czas obok niego, żeby wesprzeć go w każdy możliwy sposób. Oprócz niej, niezmiennie stoją obok przyjaciele, którzy nawet nie pomyśleliby, żeby postąpić inaczej. Tylko, czy on będzie w stanie zauważyć ich pomoc i pozbierać się do kupy? Czy ta przyjaźń da radę przetrwać kolejną ciężką próbę?

O mamo, ile emocji zostało ze mnie wyciśniętych przy tej książce. Od pierwszych stron, czułam nieustający ból, który towarzyszył postaciom. Przeżywałam dosłownie wszystko, bo Ania zadbała o to, żeby tak właśnie było. Pozwoliła mi na zagłębienie się w sytuacje, o których przeczytacie. Poczułam jedność z każdym z ekipy, gdyż każde z nich posiada jakąś cechę, z którą jestem w stanie się utożsamić.
Uwielbiam fakt, że ta historia jest taka normalna, ludzka, ponieważ wszystko, co się w niej dzieje, jest wyrwane z życia codziennego. To sprawia, że pochłania się ją jeszcze intensywniej.

Autorka, niezmiennie, sprawia, że całość czytania idzie bardzo szybko, ale pozostawia chęć sięgnięcia dalej, gdy wszystko kończy się zbyt szybko. Zwłaszcza, że została jeszcze otwarta furtka, a kolejna część za pasem. Ciekawość losów bohaterów zwycięża. Na horyzoncie pojawiły się również postacie, których wcześniej nie było dane nam poznać i wiecie co? Też je polubiłam i nie mogę się doczekać tego, co jeszcze nam pokażą.

"Wciąż Niedobrani" to książka, która opowie Wam o niezwykłej miłości, tej wyczekiwanej, ale i tej spadającej na nas nagle. O problemach, z którymi borykać może się każdy, mniejszych, większych, tych, które wymagają odreagowania. O tym, że mimo wielu rzeczy, które dzielą ludzi, ci mogą stać się dla siebie ogromnie ważni. No i o wielkiej przyjaźni, takiej na dobre i złe, najlepsze i najgorsze. To właśnie przyjaźń jest kluczowym elementem, który spaja wszystko w całość. Dla niej można poświęcić wiele.

Wakacje trwają. Przed naszą paczką przyjaciół ostatni rok studiów. Jednak zanim to nastąpi - Anita, Artur, Patrycja i Robert ponownie zostaną wystawieni na wielką próbę.

Artur zatraca się po śmierci matki. Anita, której dopiero co wyznał swoje uczucia, za wszelką cenę pragnie mu pomóc. Ale... jak wiele sama może jeszcze udźwignąć? Gdyby tylko Artur nie odtrącał wyciągniętej ku niemu dłoni...

Robert sprawuje pieczę nad restauracją, w której niedawno została zatrudniona Włoszka imieniem Mirella. Jest mu ona zupełnie obojętna, jednak jak twierdzi Patrycja, nie powinna. Bo co jak co, ale Patrycja swoje wie! Doskonale widzi, że coś się kroi... Czy, aby na pewno?

No właśnie, Patrycja. Wciąż niańczy swoich przyjaciół. A gdzie w tym wszystkim ona sama? Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha ją taką, jaka jest? I dla odmiany, ten ktoś zaopiekuje się nią?

Oto kontynuacja losów czwórki studentów. Początkiem tej historii jest powieść "Niedobrani" (Premiera: 11.01
2023 r.),w której dokładnie ich poznajemy. Ale nie tylko ich... poznajemy także ich najbardziej skrywane sekrety! Książka "Niedobrani" kończy się w takim momencie, że czytelnika po prostu aż skręca na myśl o tym, że zostanie z niewiedzą. I oto Autorka nadciąga z najnowszą powieścią "Wciąż niedobrani", aby nas z tej niewiedzy wyciągnąć 😁 Ahh, jak ja na to czekałam!

Oto historia o zaufaniu, o lojalności, o miłości. Jest to opowieść o problemach dnia codziennego, z którymi zmaga się tak naprawdę każdy z nas. Ale też o takich, które spadają na nas zupełnie nieoczekiwanie i rozbijają nasz świat na miliony maleńkich kawałeczków. Jednak przede wszystkim, jest to opowieść o wielkiej przyjaźni, na dobre i na złe. O ludziach, którzy bez względu na wszystko, byli przy sobie w tych najlepszych, ale i najgorszych momentach. O pięknej przyjaźni, o jej wartości i sile.

Autorka stworzyła bohaterów, których po prostu nie da się nie lubić. Są od siebie tak inni, mają inne spojrzenia na różne sprawy, inne podejście. I właśnie to sprawia, że idealnie się uzupełniają w swojej paczce. Razem tworzą coś wyjąkowego. Widzą więcej, wiedzą więcej i przede wszystkim mogą więcej. Razem łatwiej jest im stawić czoła problemom, z jakimi przyjdzie się zmierzyć.

I dziś gorąco zachęcam Was do poznania losów Artura, Anity, Patrycji i Roberta. Do poznania ich samych, do przeżycia z nimi tych wszystkich dobrych i gorszych momentów. "Wciąż niedobrani" to książka, którą zdecydowanie polecam!

Dzisiaj mam dla Was recenzję mojego patronatu!
Wszyscy wspierają Artura po śmierci mamy. Zwłaszcza Anita, która pomaga mu stanąć na nogi i z pomocą taty znajduje dla niego pracę w swojej firmie. Roberto z kolei próbuje zapomnieć o Anicie, a pomoże mu w tym Mirella. Nowa pracownica. Patrycja wspiera swoich przyjaciół jak może, ale i ona chciałaby oddać komuś serce.

Ja wprost uwielbiam książki Ani i z przyjemnością po nie sięgam. „Wciąż niedobrani” to drugi tom opowiadający o losach czwórki znajomych. Pokochałam tę część równie mocno jak pierwszą. Autorka nie zasypuje nas zbędnymi opisami czy nudnymi dialogami. Rozdziały są króciutkie, a fabuła trzyma w napięciu do ostatnich stron. Ania wie jak dawkować emocje.

Strasznie było mi szkoda Artura, to co przeżył… Od samego początku trzymałam za niego kciuki. Cieszę się, że miał przy sobie tak cudownych przyjaciół. Każdy z nas powinien mieć, choć jednego takiego przyjaciela jak on.
Trochę mało mi było rozdziałów z Patrycją, bo kiedy już się pojawiały to były genialne, ale jakoś to przeżyje. Książka porusza ważne tematy: śmierć i depresję. Ania pokazuje nam jak bardzo depresja jest podstępną chorobą i atakuje znienacka.

Historię czyta się bardzo szybko. Nim się obejrzałam byłam już po lekturze. Ze zniecierpliwieniem wyczekuję trzeciego tomu, bo zakończenie drugiego intryguje. Polecam całym sercem pierwszy jak i drugi tom, a tobie Aniu gratuluję!

Dzisiaj mam dla Was recenzję mojego patronatu!

Ja...

Artur próbuje poukładać sobie życie po śmierci matki. Nie jest to dla niego łatwa sytuacja. Jednak ma wsparcie przyjaciół.

Czy pozbiera się po starcie?
Jakie niespodzianki na niego czekają?

"Wciąż niedobrani" to druga część o losach czwórki przyjaciół, którzy poznali się na studiach. Poprzedni tom został zakończony w najmniej spodziewanym momencie, więc z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Od pierwszych stron obserwujemy, jak jeden z głównych bohaterów próbuje pozbierać się po śmierci matki. Nie jest to dla niego proste, czuję się winien, że zostawił ją w takim stanie. Na szczęście u swojego boku ma przyjaciół, którzy zrobią wszystko, by go wspierać. Autorka w tej części postanowiła zrzucić na nas niejedną niespodziankę. Zdecydowanie znajdą się tu momenty, które nas bardzo zaskoczą. Relacja bohaterów nie jest łatwa, cały czas coś albo ktoś staje im na przeszkodzie. Podoba mi się to, jak się potrafią wspierać w trudnych chwilach, poświęcają swoje życie, by być obok. Autorka w książce porusza też wątek depresji, która nie dla wszystkich jest taka oczywista. To podstępna i zdradliwa choroba. Po zakończeniu książki czuję nadal pewien niedosyt. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni. A Wam książkę polecam.

Czy pozbiera się po starcie?
Jakie niespodzianki na niego czekają?

• Legimi 2024
  • Przeczytane w 2024