Pieniny, Magura Spiska z plecakiem

Wydawnictwo: Bezdroża

Podstawową część stanowią opisy tras - propozycje wycieczek o różnej długości i trudności - zarówno tras spacerowych, jak i prawdziwych całodziennych górskich wypraw. Trasy przebiegają przez najciekawsze tereny regionu - wielokrotnie przemierzając góry, autor chce skierować czytelnika w miejsca sprawdzone, warte zobaczenia, niejednokrotnie „obowiązkowe punkty”, które trzeba zobaczyć, aby naprawdę móc nazwać się prawdziwym turystą. Ale proponuje także zakątki mniej znane, często z dala od znakowanych szlaków.

Paulina | 2013-03-02
Kasia | 2010-12-06