Wygraj wojnę o umysł

Okładka książki Wygraj wojnę o umysł Craig Groeschel
Okładka książki Wygraj wojnę o umysł
Craig Groeschel Wydawnictwo: Szaron religia
religia
Szaron
2022-01-01
2022-01-01

Bardzo dużo treści do praktycznego zastosowania w życiu codziennym, dzięki którym możemy zmienić nasze myślenie, nawyki, a w rezultacie całe życie. Wszystko to w oparciu o treści zawarte w Biblii i doświadczenia samego autora, a więc skierowane przede wszystkim do osób wierzących- chrześcijan, co nie oznacza, że nie może to być także wartościowa lektura dla tych, którzy jeszcze nie podążają za Jezusem.

"Wygraj wojnę o umysł" Craig Groeschel

Craig Groeschel podaje i rozwija praktyczne rady oraz biblijne wskazówki na to jak porzucić złe nawyki, negatywne(najczęściej nieprawdziwe) myślenie oraz jak wyznaczyć nowe ścieżki myślenia, które doprowadzą Cię do zdrowszego życia blisko Boga.

Dzięki tej książce:

⭐zrozumiesz jak działa mózg,

⭐zidentyfikujesz kłamstwa w swoim życiu,

⭐rozpoznasz i rozbroisz destrukcyjne myśli,

⭐i zobaczysz dużo więcej...

Autor odsłania swoje obawy, wątpliwości i wojny z jakimi on sam się zmagał w swoim umyśle, zarówno w dzieciństwie jak i w służbie pastorskiej.

Craig pisze w takim sam sposób w jaki mówi, prosto i konkretnie. Bardzo szybko się czyta.

♥️Bardzo polubiłam tą książkę, zainspirowała mnie i skłoniła do powrotu w przeszłości(z Jezusem).

🟠Po każdym krótkim rozdziale możemy sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce dzięki zaproponowanym ćwiczeniom.

🟠Na końcu książki znajduje się dodatek z fragmentami Biblii, które zostały użyte w poszczególnych rozdziałach.

🟠Kilka stron napisała również Amy, żona autora.

Polecam tą książkę każdemu, niezależnie od tego w jakim sezonie życia jesteś.

"Wygraj wojnę o umysł" Craig Groeschel

Dzięki tej książce:

⭐zrozumiesz jak działa mózg,

⭐zidentyfikujesz kłamstwa w swoim...

Dodaj cytat z książki Wygraj wojnę o umysł