Dobra żona

Joanna Grabarek
Zaginięcie Thriller Dobra żona Darby Kane

# Dobra żona

Dobry thriller zawsze przyjmę ❤️🔥

Zaginięcie wzorowego nauczyciela i lubianego człowieka. Prywatnie męża, już nie do końca takiego idealnego. Żona, która nie martwi się o niego tak, jakby robiła to każda inna. Dlaczego?

Bardzo dobra historia! Książka, którą bardzo trudno odłożyć, bo tajemnica goni tajemnicę. Czytało się bardzo szybko, akcja jest dynamiczna, ale wcale niejednoznaczna. Do końca nie wiadomo, czy ten Aaron żyje, czy nie i jakim człowiekiem jest naprawdę. Tak jak jego żona i kilka osób z ich otoczenia.

Polecam 💙

Jak to mówi koleżanka “dobry thriller zawsze przyjmę”. 📖📖

# Dobra żona

Dobry thriller zawsze przyjmę ❤️🔥

W małym amerykańskim miasteczku mieszka małżeństwo Payneow. Dobrze sytuowani, kochający się, wręcz idealna para. Czy jednak na pewno? Lila jest agentką nieruchomości, a Aaron szanowanym i cenionym nauczycielem matematyki w liceum. Tym większym szokiem dla mieszkańców jest wiadomość o tajemniczym zniknięciu mężczyzny. Wszyscy, oprócz żony są tym faktem zaniepokojeni. Dlaczego Lila pozostaje spokojna i jaką tajemnicę odkryła tuż przed zniknięciem męża? Szybko okazuje się, że na przestrzeni ostatnich lat doszło do nigdy niewyjaśnionych zaginięć młodych kobiet. Czy te sprawy łączą się ze sobą? Wyjaśnieniem sprawy zajmie się charyzmatyczna śledcza Gina Davis. Kobieta nie dopuści dopóki nie pozna całej prawdy. A to co odkryje, zmrozi krew w żyłach niejednego mieszkańca Ithaci.
Świetny, trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Bardzo dobre konstrukcje bohaterów i intrygująca fabuła. Autorka oprócz zagadki kryminalnej podejmuje również ważne socjologiczne wątki.

Ciąg dalszy recenzji na:

mnie nie przekonała, początek naprawdę intrygujący, potem trochę mnie męczyła...

Dzisiaj przed Państwem genialny thriller psychologiczny.

Poznajemy tutaj "książkowe" małżeństwo Payne'ów.
Lila - pracuje jako agentka nieruchomości, natomiast jej mąż Aaron jest nauczycielem matematyki w liceum. Pośród opinii publicznej, uważany jest za mężczyznę miłego i o wzorowej reputacji. Jak się okazuje Aaron potrafi się doskonale kamuflować. Pewnego razu, kiedy Lila odnajduje w jego telefonie nagrania i odkrywa skrywaną przez niego tajemnicę.

Pewnego razu wielbiony nauczyciel znika bez śladu. W pierwszym momencie, podejrzenia policji padają na jego żonę, ale.. No właśnie. Głośny podcast ujawnia, że na przestrzeni ostatnich lat, w okolicy doszło do serii niewyjaśnionych zaginięć kilku uczennic.
Każdy zastanawia się, co stało się z Aaronem natomiast przeczucia i poszukiwania policjantki doprowadzają ją do traumatycznej przeszłości Lily.
Co ukrywa Lila i co stało się z jej mężem? Kto okaże się mordercą?

"Dobra żona" jest to fantastyczny thriller psychologiczny, który wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do samego końca. Autorka świetnie steruje czytelnikiem podsuwając mu mylne poszlaki. Osobiście gratuluję autorce udanego debiutu. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Rewelacja i polecam!

Dzisiaj przed Państwem genialny thriller psychologiczny.

Poznajemy tutaj "książkowe" małżeństwo Payne'ów.

intrygująca książka

intrygująca książka

W miasteczku Ithaka dochodzi do zaginięcia Aarona, jak się okazuje nie jest to jedyne zaginięcie w ostatnich latach.Mieszkancy są bardzo ciekawi co się dzieje z Aaronem, jedynie jego żona zdaje się być bardzo spokojna.Czy ma coś wspólnego z zaginięciem męża? Czy Aaron coś ukrywał i postanowił uciec?

Polecam, akcja nabiera tempa z dużą prędkością.

Polecam, akcja nabiera tempa z dużą prędkością.

Książka intryguje już od pierwszych rozdziałów, więc czytelnik bardzo szybko wpada całym sobą w spiralę wydarzeń. Niby od początku można się domyśleć, co się stało z szanowanym nauczycielem i kto stoi za jego zniknięciem, jednak przyczyny takiego stanu rzeczy nie są już takie oczywiste. Ktoś jeszcze ewidentnie maczał w tym palce. Ale kto i jaki miał w tym cel? W odkryciu tej zagadki pomoże Wam para śledczych, prowadząca poszukiwania zaginionego. Nowe fakty, które będą stopniowo wychodziły na światło dzienne, wbiją Was w fotel. Ten tytuł tak bardzo wciąga, że niemal czyta się sam. Jeżeli lubicie szokujące historie, ta także powinna Wam się spodobać.

Są książki, które nas porywają od pierwszej strony i tak było ze mną kiedy zaczęłam czytać "Dobrą żonę".
Lekkie pióro autorki powoduje, że łatwo czyta się książkę, a jednocześnie każde zdanie zmusza nas do myślenia. Co jest kłamstwem, a co prawdą?
Lila piękna żona po studiach prawniczych, agentka nieruchomości zawsze nienagannie ubrana.
Aron jej mąż można powiedzieć, że chodzący ideał nauczyciela, ale czy tak jest naprawdę??
Często to co kreujemy na zewnątrz dla innych różni się od tego jacy jesteśmy.
Tak było i w tym przypadku..
Nagłe zaginięcie Arona, żona która w oczach innych zbytnio się tym nie przejęła.
Czy rzeczywiście to ona mogła stać za jego zaginięciem??
A co z trzema innymi dziewczynami, które jakiś czas temu zniknęły i pomimo poszukiwań się nie odnalazły??
Czy te sprawy łączą się ze sobą?
Bardzo dużo pytań na które nie znamy odpowiedzi, ale na które może odpowiedzieć tylko jedna osoba...
Detektyw Ginny Davis przenikliwa, szczegółowa z bardzo dobrą intuicją.
Czy uda się się jej rozwiązać tę sprawę? Czy prawda okaże się taka jednoznaczna?
Czy można kogoś pozbawić życia i nie ponieść za to konsekwencji?? A może już się je poniosło?

Każdy z nas ma swoją historię, swoją przeszłość.
Nawet jakbyśmy chcieli ją ukryć, zataić zamknąć za nią drzwi ona prędzej czy później przypomni nam o sobie.
Piętno, które odbija się na psychice człowieka pozostaje do końca życia. To jacy jesteśmy w głównej mierze zależy od tego jak kształtował się okres w którym dorastaliśmy ludzie którymi się otaczaliśmy. To jest jeden z czynników tego jacy będziemy w przyszłości, ale pamiętajmy zawsze mamy wybór. I to czy poddamy się złu zależy tylko i wyłącznie od nas ...

Aron jej mąż można powiedzieć, że...

Świetny thriller, mega wciągający!

Świetny thriller, mega wciągający!

Rewelacja! przeczytana w ciągu dnia.

Rewelacja! przeczytana w ciągu dnia.

• Recenzenckie
  • Egzemplarz recenzencki