Zasłyszane morderstwo

Katarzyna Górtat-Rzepka Wydawnictwo: Empik Go kryminał, sensacja, thriller
Empik Go
2022-09-07
2022-09-07

Dobrze zrealizowane sluchowisko, przyjemnie się słucha. Dobrze się bawiłam, wątek fantasy mi nie przeszkadzał. Głosy dziewczyn kojarzyły mi się z Martą z łazienki z Harrego Pottera. Piotr Głowacki rewelacyjny.

Moje pierwsze słuchowisko. Super.

Moje pierwsze słuchowisko. Super.

W niedzielę postanowiłam posłuchać sobie serialu audio pod tytułem "Zasłyszane morderstwo". Scenariusz napisała Katarzyna Górtat-Rzepka. Bardzo dobra robota. Słuchałam z wielką przyjemnością. Dosłownie nie mogłam przestać słuchać, nim nie poznałam zakończenia. Atutem tego serialu są znakomite głosy aktorów między innymi: Piotra Głowackiego, Michała Konarskiego i Katarzyny Winczak. Dodatkowym atutem są różne dźwięki, które słychać w tle. Zamykając oczy, czułam się, jakbym występowała w tym serialu. Niektóre głosy słyszałam głośno, a inne ciszej, jednak w niczym mi to nie przeszkadzało.
Mamy tutaj pisarza — Marcina Białka, który się wszystkiego boi. Tworzy kryminały, w których ginom kobiety. Ma na głowie byłą żonę i czternastoletnią córkę. Dziewczynka momentami wydaje się mądrzejsza od swojego ojca. Ma genialne pomysły. Koniecznie musicie ją poznać. Marcin zaczyna słyszeć głosy. Mało tego policja podejrzewa, go o morderstwo. Jak z tego wszystkiego wybrnie? Przekonacie się o tym, słuchając słuchowisko pod tytułem "Zasłyszane morderstwo".
Brawo EmpikGo za genialną produkcję.

Serial audio doskonale nagrany. Różnice w głośności poszczególnych kwestii utrudniają jednak jego słuchanie.

Pomysł na fabułę ciekawy, choć znany już z literatury. Szkoda, że w serialu pojawia się wątek zdecydowanie oderwany od rzeczywistości. Gdyby nie on, to dałabym wyższą ocenę. Jeśli ktoś nie lubi wątków fantastycznych, to odradzam. W tym serialu gra on główną rolę.

Następna superprodukcja wysłuchana. Gratulacje dla autorki i aktorów, którzy odali swe głosy postaciom. Super!

Strasznie (hehe) specyficzna książka. Jak dla mnie powinna być otagowana jako fantasy, bo to co się tam dzieje.. bajki to chyba idealne podsumowanie. Mimo wszystko miło się słuchało, spoko opcja na odmóżdżenie. Świetni aktorzy - to chyba jedyne, co naprawdę mnie przy tej publikacji trzymało!

Fantastyczna

Fantastyczna

Historia może nie jest zbytnio wyrafinowana ale słuchowiska zawsze są przyjemniejsze niż książki czytane przez lektora.

hmm... może być

hmm... może być

Motyw seryjnych morderstw z odcinaniem części ciała, żeby stworzyć doskonałą osobę jest oklepany straszecznie. Ale sam audioserial świetny, pochłonął mnie bez reszty.

• EmpikGo
  • Empik Go
  • Audiobooki
  • Przesłuchane

Dodaj cytat z książki Zasłyszane morderstwo