Reaper

Okładka książki Reaper Suzanne Wright
Okładka książki Reaper
Suzanne Wright Wydawnictwo: Piatkus Cykl: Dark in You (tom 8) fantasy, science fiction
Dark in You (tom 8)
Reaper
Piatkus
2022-07-07
2022-07-07

[...]
Szaleni ludzie często nie wiedzą, że są szaleni.
[...]
​His nose wrinkled at the sight of Larkin’s slush puppy.
- “I don’t know how anyone can drink that stuff.”
The harpy’s brow creased.
- “I don’t know how anyone can be you and not loathe themselves, and yet …”
Lou smiled.
- “God, you’re so rude and bitchy. I like it.
rozmowa Larkin z Lucyferem.
[...]
​- Wielu ludzi ma rany emocjonalne, Piper. Niektórzy nie radzą sobie z nimi dobrze i nie sądzę, by ktokolwiek kiedykolwiek spodziewał się, że tak będzie. Ale nic nie daje im prawa do przerzucania całej swojej złości i bólu na ludzi, którzy nie są odpowiedzialni za te rany.
Levi.

*𝗕𝗘𝗡𝗦𝗛𝗘𝗘 ! 𝗗𝗢𝗦𝗞𝗢𝗡𝗔Ł𝗬 𝗗𝗔𝗥𝗞 𝗣𝗔𝗥𝗔𝗡𝗢𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗔𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗖𝗘 !
Poruszany przez Autorkę temat reaktywnego zespołu przywiązania 𝙍𝘼𝘿-𝙧𝙚𝙖𝙘𝙩𝙞𝙫𝙚 𝙖𝙩𝙩𝙖𝙘𝙝𝙢𝙚𝙣𝙩 𝙙𝙞𝙨𝙤𝙧𝙙𝙚𝙧 u dzieci był doskonale wpleciony w główny wątek opowieści.
Czytanie tej książki było absolutną przyjemnością. Solidna fabuła, świetne postacie z dojrzałością, fantastyczne dialogi i niesamowity styl pisania 𝗦𝘂𝘇𝗮𝗻𝗻𝗲 𝗪𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁. Nie mogę się doczekać historii Larkin i Teague… Tak podekscytowana, myślę, że będą bardzo interesującą parą.
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 𝗢𝗖𝗭𝗬𝗪𝗜Ś𝗖𝗜𝗘, Ż𝗘 𝗧𝗔𝗞 !
Zgodzę się, że Dark Paranormal Action Romance, Dark Horror Paranormal Romance Adventure czy też Dark Action Romance Paranormal Thriller itp., nie są dla każdego, ale to też fajne gatunki i też można się z nich czegoś nauczyć/ dowiedzieć (RAD),więc nie ograniczajcie swoich czytelniczych podróży. Jeśli nie spróbujesz, nie sprawdzisz to nie będziesz tego wiedział 😉👍

*Banshee - to inaczej zjawa albo bardzo głośny krzyk, wrzask lub wycie jak potępieniec.
Także tak, można śmiało powiedzieć, że wrzeszczałam jak potępieniec, bo takie to było dobre 😁

OSTRZEŻENIE DOTYCĄCE TREŚCI : 18 ➕

[...]
Szaleni ludzie często nie wiedzą, że są szaleni.
[...]
​His nose wrinkled at the sight of Larkin’s slush puppy.
- “I don’t know how anyone can drink that stuff.”
The harpy’s brow creased.
- “I don’t know how anyone can be you and not loathe themselves, and yet …”
Lou smiled.
- “God, you’re so rude and bitchy. I like it.
rozmowa Larkin z Lucyferem.
​- Wielu ludzi...

• Obserwuj serię 👀