HUNTED

Okładka książki HUNTED Suzanne Wright
Okładka książki HUNTED
Suzanne Wright Wydawnictwo: Piatkus Cykl: Dark in You (tom 9) fantasy, science fiction
Dark in You (tom 9)
HUNTED
Piatkus
2023-07-06
2023-07-06
paranormal fantasy paranormal romance erotica magic demons urban fantasy adult contemporary shapeshifters

[...]
Larkin była milutka jak potłuczone szkło. Potrafiła być niegrzeczna, wredna i bezczelna. Jakby nie widziała sensu w podejmowaniu prawdziwego wysiłku z osobami spoza jej kręgu, bo nie czuła potrzeby ani chęci jego poszerzania. Więc oczywiście dobrze się bawił, próbując przedostać się do tego kręgu. Zdrowo było mieć hobby.
[...]
Szczerze mówiąc, po tym, jak wszyscy poświęcili tyle czasu na wtrącanie się w jej sprawy, można by pomyśleć, że nie mają własnego życia.
[...]
Teague był autentyczny. Wierny. Znalazł czas dla ludzi. Nigdy nie narzekał, nie krytykował innych ani nie wypowiadał się negatywnie. Szybciej się uśmiechał i jeszcze szybciej śmiał.

𝐃𝐔Ż𝐘, 𝐙𝐀𝐋𝐎𝐓𝐍𝐘, 𝐙𝐀𝐁𝐀𝐖𝐍𝐘, 𝐃𝐙𝐈𝐖𝐍𝐘 𝐈 𝐍𝐈𝐄Ś𝐖𝐈𝐀𝐃𝐎𝐌𝐘 𝐇𝐈𝐌𝐁𝐎 !
To jest opowieść z gatunku dark paranormal romance active o demonach we współczesnym Las Vegas i może nie jest ona idealna, ale dokładnie na to miałam ochotę i dobrze się bawiłam, czytając ją.
Owszem można by to czytać jako samodzielną książkę, ale byłoby przyjemniej i miałoby więcej sensu, gdybyś sięgnął najpierw po resztę tej serii w kolejności chronologicznej.
Nie jest to nic szczególnie głębokiego, zapadającego w pamięć, to po prostu dobrze spędzony czas. Jeśli masz ochotę na PNR z piekła rodem, to dobrze trafiłeś.
𝐅𝐀𝐍𝐎𝐌 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐑𝐊𝐈 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐆𝐀𝐓𝐔𝐍𝐊𝐔 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

𝐇𝐈𝐌𝐁𝐎 - Zwykle duży, muskularny i stosunkowo przystojny, przyjazny facet. Delikatny olbrzym, jeśli tak wolisz. Być może najlepszym przykładem himbo jest Kronk z The Emperor ’s New Groove. Jest duży, silny i głupkowaty, absolutnie nie mylić z głupim, ale niezwykle miły i pełen szacunku dla wszystkich. Jest także niesamowicie niewinny i nieświadomy wielu wydarzeń dziejących się wokół niego, jak większość himbosów 😊

[...]
Szczerze mówiąc, po tym, jak wszyscy...

• Obserwuj serię 👀
  • Po angielsku