Spokojna pewność siebie Od nieśmiałości do przebojowości

Okładka książki Spokojna pewność siebie Od nieśmiałości do przebojowości Patricia Stark
Okładka książki Spokojna pewność siebie Od nieśmiałości do przebojowości
Patricia Stark Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2022-01-01
2022-01-01

Mamy tutaj typowe tematy nad jakimi pracuje się z ekursami dotyczącymi budowania pewności siebie. Po trochu o budowaniu pewności niczym trening mięśniowy, o wyznaczaniu celów, dbaniu o postawę ciała, zdrowym odżywianiu, wewnętrznym krytyku i trenerze, spędzaniu czasu na łonie natury i wiele, wiele innych tematów...

Myslę, że warto zajrzeć jeśli ktoś nie pracował nad w/w tematami. Niekoniecznie jednak książka ta pomoże na nieśmiałość - do takiej pracy są lepsze lektury. Całość napisana lekkim językiem.

Myslę, że warto zajrzeć jeśli ktoś nie pracował nad w/w...

Książka na początku była bardzo przyjemna i łatwo się ją czytało. Niestety potem te same informacje były powtarzane, przez co stała się nudna i męcząca. Trochę drażniło mnie, że kilka rozdziałów opiera się na zasadzie: nie dramatyzuj, bo inni mają gorzej od ciebie. Złote rady typu wydrukuj sobie motywujące cytaty i powieś w pokoju też nie za bardzo mnie przekonały.
Poza tym podtytuł "od nieśmiałości do przebojowości" jest naprawdę grubą przesadą i z treścią nie ma wiele wspólnego. To nie jest książka o tym, jak stać się ekstrawertykiem.
Plus za końcowe rozdziały, gdzie opisana była mowa ciała.
Podsumowując - jest w porządku i tyle. W mojej ocenie to bardziej zapychacz, niż książka mająca faktycznie wpłynąć na rozwój osobisty.

Poza...

Poradnik o tym co możemy w dobie wypracować i jak ciagle się rozwijać.

Poradnik o tym co możemy w dobie wypracować i jak ciagle się rozwijać.

🌺 "Spokojna pewność siebie" Patrici Stark to poradnik, który pomoże nam stać się bardziej pewnymi siebie i przebojowymi osobami.

🌺 Książka podzielona jest na następujące rozdziały:
1. Spokojna pewność siebie w życiu codziennym.
2. Spokojna pewność siebie a wytrzymałość.
3. Spokojna pewność siebie w komunikacji.
4. Naturalne wspieranie spokojnej pewności siebie.
Mamy w niej także przedstawione różne techniki, ćwiczenia relaksacyjne, oraz naturalne środki, które pozwolą nam zmienić nasz sposób myślenia, i dzięki temu możemy na przykład pokonać tremę przed publicznymi wystąpieniami, brzmieć pewniej siebie przez telefon, wypaść dobrze na spotkaniu o pracę, oraz być po prostu spokojniejszymi i pewniejszymi siebie w życiu.
Przede wszystkim poradnik ma piękną okładkę, która cieszy oko i sprawia, że od razu miałam ochotę go przeczytać.
Autorka mieszka w Nowym Jorku i ma swoją agencję zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego. Współpracuje z różnymi ludźmi, celebrytami , autorami, prezenterami oraz korporacjami, i przez ostatnie 18 lat pracowała z ponad dwoma tysiącami ludzi.
Uważa ona, że połączenie spokoju i pewności siebie to potężna kombinacja, ponieważ gdy jesteśmy spokojni to podejmujemy lepsze decyzje i potrafimy myśleć jasno. Spokojna pewność siebie jest potrzebna w większości sytuacji, z którymi mamy do czynienia i sprawia, że ludzie wyczuwają ją od ciebie. Dlatego właśnie powstała ta książka, gdyż autorka uważa, że każdy człowiek jest w stanie pokonać własne ograniczenia i stworzyć fundamenty spokojnej pewności siebie.
Jeśli szukacie poradnika, który pomoże wam stać się bardziej pewnymi siebie, oraz lubicie poradniki o rozwoju osobistym to powinniście zapoznać się z tym poradnikiem.

🌺 Książka podzielona jest na następujące rozdziały:
1. Spokojna pewność siebie w życiu codziennym.
2. Spokojna pewność siebie a wytrzymałość.
3. Spokojna pewność siebie w komunikacji.
4. Naturalne wspieranie spokojnej pewności siebie.
Mamy w...

Od nieśmiałości do przebojowości.
Jak wiecie bardzo lubię poradniki, tutaj pierwszym plusem jest śliczna okładka. Po drugie jest to taki nie do końca popularny, oczywisty temat, lecz bardzo ważny.

Jak być spokojnym i pewnym siebie w stresujących sytuacjach? Każdy chciałaby to wiedzieć. Pozornie nie wydaje się go łatwe, jednak w tej książce znajdziemy zestaw narzędzi i ćwiczeń, które mają nam w tym pomóc. Bo spokoju I pewności siebie można się nauczyć.

Połączenie spokoju I pewności siebie ma być naszym kluczem do pokonania leków, to zaufania sobie i życia tak, jak się tego pragnie.
Książka jest ciekawa przygotowana na każdy temat jest poparty przykładami z życia i cennymi wskazówkami co mamy robić, aby nauczyć się spokoju I pewności siebie. Mamy też miejsce na zapisanie własnych przemyśleć. To jak powinien robić to dobry poradnik, daje nadzieje i pomaga.

Od nieśmiałości do przebojowości.

• Domowa biblioteka
  • Psychologia dla amatora
  • Z polecenia
  • Mam
  • Wyzwanie 2022

Dodaj cytat z książki Spokojna pewność siebie Od nieśmiałości do przebojowości