Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie

Okładka książki Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie Dominika Dworak
Okładka książki Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie
Dominika Dworak Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Wracając do siebie (tom 2) zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wracając do siebie (tom 2)
Self Publishing
2020-01-01
2020-01-01

Ta książka to niezwykła podróż ku odkryciu własnej siły i potencjału. Przekonująco przypomina nam, że wiara w siebie jest kluczem do osiągnięcia wszystkiego, czego pragniemy. To inspirujące przesłanie, które dodaje skrzydeł i motywuje do działania nawet w najtrudniejszych chwilach. Ta książka dla każdego, kto pragnie wzmocnić swoją wiarę w soebie

Wspaniała książka, którą z dumą mam na półce. Uwielbiam styl i klimat w jakich napisana jest ta książka. Ciepło i mądrość, jakie z niej płyną jest nie do opisania. Ta książka niesie za sobą wielkie dobrego!!!

Świetna książka z której każda kobieta wyciągnie coś dla siebie. To doskonała propozycja dla osób, chcących zajrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytać. Dla mnie to była niesamowita radość czytania. Za jakiś czas na pewno do niej wrócę.

#1342 - „Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie” - Dominika Dworak
#12/2024

"Każdy człowiej jest tajemnicą do odkrycia. Nieznanym lądem, do którego droga wiedzie przez splątane ścieżki jego radości, marzeń, rozczarowań i uniesień."

Książka ma 184 strony i składa się z osiemnastu lekcji, dzięki którym uwierzysz w siebie.

Bardzo podoba mi się forma ćwiczeń i pytań, jakie autorka przygotowała w tej książce. Pokazuje nam tu też, jak tworzyć własne, szczęśliwe życie, na swoich zasadach.

Jeśli masz kłopot z podejmowaniem decyzji, realizacją celów, czy kreowaniem marzeń to ten poradnik jest dla Ciebie. Nie czekaj, kup i czytaj, bo naprawdę warto. Polecam. <3 <3 <3

#12/2024

Bardzo podoba mi się...

To już druga książka pani Dominiki, którą przeczytałam - to jest zdecydowanie sposób pisania, który do mnie przemawia. Książka podnosi na duchu, przynosi wiele pięknych myśli do zapisania na później, bardzo lubię do niej wracać. Przede mną 3 lektura z serii czyli "Zamyślenia, zapatrzenia." Jestem już po pierwszych 20 stronach i wiem, że ta książka wzruszy mnie nie raz.

To moje drugie spotkanie z autorką i wiem, że nie ostatnie. Książka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Były momenty refleksji i wzruszenia. Ta książka kryje w sobie niesamowitą moc, polecam każdej kobiecie

Wspaniała książka! Pani Dominika nie zawiodła!

Wspaniała książka! Pani Dominika nie zawiodła!

Pięknie napisana książka z mnóstwem pozytywnej energii i refleksji. Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety! Jestem pewna, że jeszcze nie raz wrócę do tej pozycji. Polecam

Moje drugie spotkanie z autorką, która znowu mnie zachwyciła. Piękna książka, uświadamiająca i dogłębnie poruszająca.

• Rozwój osobisty i poradniki
  • Psychologia i poradniki
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie