Koniec wszystkich historii. Medytacje

Wydawnictwo: To Co Jest
medytacja
pozostałe
Blind

Ta medytacyjna opowieść o życiu prowadzi nas do przełomowego punktu, w którym wszystkie opowieści przemijają. Wraz z zaniknięciem opowieści, "końcem wszystkich historii", znika też cierpienie, poczucie oddzielenia i niewygody. Nitya mówi o doświadczeniu jedności i wolności. Doświadczeniu dostępnym dla każdego. "To jest bardzo subtelne dostrojenie, nastawienie uszu, całego istnienia na...

Nitya mówi o doświadczeniu jedności i wolności. Doświadczeniu dostępnym dla każdego. "To jest bardzo subtelne dostrojenie, nastawienie uszu, całego istnienia na słuchanie. A kiedy będzie słuchanie, pojawi się też słyszenie. nastroić się, czyli otworzyć, dać więcej przestrzeni, nie fiksować się, czyli przyjąć wszystko co jest. Patrzeć, słuchać bez intencji. Prościej ujmując, po prostu BYĆ."

źródło opisu: To Co Jest

źródło okładki: google