Wracając do siebie

Okładka książki Wracając do siebie Dominika Dworak
Okładka książki Wracając do siebie
Dominika Dworak Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Wracając do siebie (tom 1) zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wracając do siebie (tom 1)
Self Publishing
2020-01-01
2020-01-01

Ta ksiazka zachwycila mnie już od samego wstępu!!! Jest przepięknie napisana, subtelnym jezykiem dzięki czemu podczas czytania można się skupic, przeanalizowac tekst i poddac się refleksji. Czytanie tej książki to sama radość i przyejemnosc!

Książkę przeczytałam jednym tchem. Jest napisana w prosty i finezyjny sposób, przez co czytanie jej jest bardzo przyjemne, kojące. Styl autorki jest bardzo klarowny i piękny. Całość uatrakcyjniają zadania, które znajdują się na końcach rozdziałów. Nie należę do osób, które piszą po książkach, jednak tutaj ołówek był w ruchu cały czas. Już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po kolejne książki z tej serii.

to książka prowadzi czytelnika przez 16 głęboko refleksyjnych rozdziałów. każdy rozdział zaczyna się od inspirującego motta. zawarte w książce ćwiczenia jeszcze bardziej angażują czytelnika. książka pozytywnie mnie zaskoczyła. zawiera mnóstwo pięknych myśli i słów, które niosą ukojenie. polecam każdej kobiecie, która chce odnaleźć swoją drogę do siebie

Panią Dominikę kojarzę z Instagrama, gdzie zamieszcza wiele trafnych cytatów. Jakież było moje zaskoczenie, gdy dowiedziałam się, że wszystkie te słowa pochodzą z jej książek. Bez zastanowienia kupiłam cały pakiet i zaczęłam czytać. Rodziały czyta się szybko i przyjemnie. Są momenty zadumy i chwile na złapanie oddechu, są fragmenty wyciskające łzy z oczu, szczególnie, jeśli dane fragmenty odniesiemy do swojego życia. Autorka pisze w bardzo pięknym stylu, który trafia prosto w serce. Wszystkie lekcje są poprowadzone w przystępny sposób, który daje możliwość zastanowienia się nad treścią. To jedna z piękniejszych książek, jakie dane mi było przeczytać. Zdecydowanie polecam!

#1341 -Wracając do siebie - Dominika Dworak
#11/2024

"Wystarczy, żebyś uznała, iż taka jaka jesteś - jesteś wystarczająca. Nie musisz być idealna - wystarczy, abyś była dobra."

Książka ma 160 stron. Składa się z szesnastu lekcji, dzięki którym odbędziesz podróż do siebie, odnajdziesz miłość, szczęście i magię w swoim życiu.

Każda z lekcji jest jak odrębna podróż i można z niej wyciągnąć wiele dla siebie. Dla mnie ta książka to wspaniała i niezwykle inspirująca przygoda, która pozwoliła mi jeszcze lepiej poznać samą siebie i odkryć nowe obszary do pracy.

#1341 -Wracając do siebie - Dominika Dworak
#11/2024

Każda z lekcji jest jak odrębna podróż i...

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami dotyczącymi tej książki. Piękna lektura napisana z finezją, lekkością i niezwykłą subtelnością. Moim zdaniem każda kobieta powinna ją mieć w swojej biblioteczce.

Książka wywarła na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Jest piękna, poruszająca i napisana tak cudownym stylem, że aż chce się do niej wracać.

Jedna z piękniejszych książek, jakie było mi dane czytać! Ta pozycja ma wszystko, czego oczekiwałabym od tego rodzaju książki. Jest piękna, momentami wzruszająca i poruszająca, bardzo kobieca.

Poruszająca książka, która udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie ogromną moc i piękno. Bardzo podoba mi sie styl autorki. Jest lekki, przyjemny, ale momentami dosadny. W ksiązce nie ma nic przypadkowego. Uważam, że warto sięgnąć po tę pozycję i mieć ją na swojej półce. To fajna podróz

Jestem świeżo po lekturze i jestem oczarowana tą książką. Ma wszystko czego oczekiwałabym od książki, która ma być dla mnie drogowskazem.

• → № touch
  • Psychologia
  • 2021 przeczytam 132 książki

Dodaj cytat z książki Wracając do siebie