Numerologia : twój portret numerologiczny, analiza związków

Okładka książki Numerologia : twój portret numerologiczny, analiza związków Maria Bucardi
Okładka książki Numerologia : twój portret numerologiczny, analiza związków
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2008-01-06
2008-01-06
magia numerologia cyfry tajemnice cyfr maria bucardi bucardi los przeznaczenie duchowość ezoteryka

Profesjonalizm i perfekcjonizm w 100%! Dzięki tej książce można spróbować dowiedzieć się trochę o sobie dzięki numerologii. Numerologia jest prosta i łatwa w użyciu a przy okazji jest w niej zaklęta wiedzą . Ta książka pomoże Ci ją odkryć!

Wchodząc w świat magii szukałam czegoś co będzie dla mnie zrozumiałe, potrzebowałam na sam początek prostego przekazu, który wiele mi wyjaśni i właśnie ta księga bardzo mi pomogła. Więc uważam, że jest super dla osób, które powolutku chcą wejść w ten piękny, inny świat. Szkoda, że jest to ebook, ponieważ jak wspomniałam w innych komentarzach jestem z tych co uwielbiają czuć zapach kartek i samej księgi dlatego ja sobie wydrukowałam. Polecam serdecznie

Ogrom wiedzy po prostu podany na "tacy". Zachęcam każdego do lektury kto interesuje się tą tematyką. Jest to wiedza naprawdę skrupulatnie zebrana i podana bardzo profesjonalnie z wieloma szczegółami. Polecam!

Recenzje Czytelników ze strony wydawnictwa mówią wszystko:

Ola K.: Numerologia Marii Bucardi to bardzo interesująca pozycja, która znajdzie swoje miejsce w biblioteczce każdego spirytualisty!

Agata F.: Jak ustalić swój portret numerologiczny, sprawdzić czy Twój partner do Ciebie pasuje, jaki zawód wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w pozycji Marii Bucardi "Numerologia".

Krzysztof G.: "Numerologia" to bardzo zwięzła pozycja, napisana prostym językiem. Polecam dla wszystkich, którzy lubią książki bez przysłowiowego "owijania w bawełnę".

Katarzyna J.: Książka Marii Bucardi to świetne wprowadzenie w świat numerologii. Wiele cennych informacji zarówno dla laika, jak i dla osoby z doświadczeniem. Bardzo gorąco polecam!

Justyna W. Jezeli pragniesz choc na chwile uciec od swiata gdzie panuje wyscig szczurow,chamstwo,przemoc i dobrze nam znane inne cechy ludzkie.Siegnij po ksiazki Marii Bucardi.Znajdziesz w nich odpowiedz na nie jeden ze swoich problemow.Goraco polecam:)

Recenzje Czytelników ze strony wydawnictwa mówią wszystko:

• Ebooki

Dodaj cytat z książki Numerologia : twój portret numerologiczny, analiza związków