Maria z Ágredy. Biografia

2022-05-25
2022-05-25
Bartosz Wojnarowski, Kinga Zalejarz, Victor Vargas
Maria z Agredy biografia mistyka Hiszpania życie zakonne duchowość objawienia

Jest oczywiste, że ... ani Jezus, ani Matka Boska nie zstąpią w ciele na ziemię po raz drugi ! (Dzieje Apostolskie)
Pielgrzym/ka w Babilonie ...
Jako koncepcjonistka, obdarzona darami bilokacji (w tym do Nowego Meksyku) i trwających po kilka godzin ekstaz połączonych z lewitacjami.
Wezwanie dzieci Adama do poznania i służby Bogu.
Rodzice winni są z całą starannością i troską dbać, aby zanim ich dzieci dosięgną obce bodźce, wtręty i wyobrażenia Babilonu, i zaczną popełniać swoje występki, przekazać im wiedzę o prawdach katolickich, pozwolić im poznać istotę nieskończonego Boga oraz Jego święte prawo.
Monarchia winna być poddaną zasadom Ewangelii !
Niby oczywiste, a jednak Bóg zagniewany na Królestwo Hiszpanii !
Straszliwe grzechy ludu katolickiego ! Cały świat opętany przez ciemności. To, co Kościelne jest osłabione. Wtedy ! A teraz ?!!!
Ważny związek między stanem duszy w łączności z Chrystusem, a fundamentami Miasta Bożego z Apokalipsy !
Oddalajcie się od stworzeń (siostry zakonne) i wycofajcie ze świata !
Każdy człowiek ma anioła stróża - też nie-katolicy, poganie etc.
Głowa Kościoła świętego - niech czyni pokój między chrześcijańskimi władcami !
Nie mogę nie wspomnieć, że skoro Maria z Agredy ewangelizowała terytorium Nowego Meksyku poprzez bilokacje. To nie mogę nie wspomnieć, że później na tym terytorium doszło do powstania Indian, Pueblosów, pod wodzą Popego w 1680 roku !
Na koniec napomknę o dwóch rzeczach, które mnie uderzyły na samym początku - czyli:
rachunki sumienia (?) sporządzane na piśmie przez Marię z Agredy dla spowiednika - tzw. Sabatinas - zostały udostępnione autorom ? A tajemnica spowiedzi ? Czy też te pisma należy rozumieć w inny sposób ? Jako relacje z tego co się działo w jej duszy ?
bulla Urbana VIII z 1625 roku - Sanctissimus Dominus Noster i obecnie obowiązujący dekret Pawła VI z 1970 roku znoszący zakaz publikowania objawień lub wizji, które jeszcze nie zostały uznane za prawdziwe.

Pielgrzym/ka w Babilonie ...
Wezwanie dzieci Adama do poznania i służby Bogu.
Rodzice winni są z całą starannością i...

praca zbiorowa Maria z Ágredy. Biografia Zobacz więcej