Opowieści Czarownicy. Otwarta

Otwarta
Ridero
2022-01-20
2022-01-20
czarownica magia wiedźma czary rytuały książka o magii fantasy fantastyka

Całą książkę można byłoby zamknąć w jednej czy dwóch stronach. Strasznie ciężko się czytało, masakrycznie długie opisy. Dopiero po przeczytaniu blisko 100 stron, dowiadujemy się kim są OTWARCI.
Ja dotrwałam do końca, ale tylko dlatego ze czasami omijalam cale strony.... szczerze , nie polecam

Czarownice? Magia? Nie moja bajka ale skusiłam się na przeczytanie. Wciągnęło mnie do tego stopnia że skończyłam w dwa dni i zjada mnie ciekawość co będzie dalej. Myślałam że za stara jestem na takie opowieści ale książka jest napisana tak lekkim piórem że grzechem było tak wcześniej myśleć ;)
Gratuluję autorce pomysłu i talentu.

Gratuluję autorce pomysłu i talentu.

Nie tego się spodziewałam. Chaotyczna. Bohaterowie co chwila zmieniają zdanie, szczególnie główna bohaterka jest denerwująca. Nie wie czego chce, nie wie co czuje ...Słaba.

Lekko napisana, wciągająca fabuła. Bałem się, że będzie to kopia albo remiks dotychczasowych pomysłów, ale książka jest całkiem świeże i przyjemnie daje się czytać... Bardzo miłe zaskoczenie.
Polecam!

Polecam!

Książka jest naprawdę wciągająca, nie nudziłam się ani przez chwilę. Gdyby tylko czas pozwolił, przeczytałabym ją na jeden raz :)
I główny bohater, aż ślinka leci - tajemniczy i przystojny, umięśniony z tatuażami. Można pomarzyć ;)

Polecam! Polecam!

Polecam! Polecam!

Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Debiutancka książka autorki, a tak dobrze się czytało. Rzadko to się zdarza. Zakończenie zaskakujące i zapowiadające kolejną część. Czekam z niecierpliwością! Na pewno kupię kontynuację, ciekawe, co wydarzy się dalej.
Z samego języka - akcja szybka, ale z momentami refleksji, bardzo dobrze się czytało, szybko, lekko, książka wciągnęła mnie mocno i czasami aż żałowałam, że musiałam kłaść się spać. Fajne przenośnie i porównania, opisy zaświatów niesamowite i zaskakujące, widać, że autorka ma jasną wizję, o czym pisze. Czasowo i zdarzeniowo moim zdaniem wszystko dobrze ułożone, łatwo się połapać.
Bohaterowie wspaniali, szczególnie główna bohaterka, która dojrzewa w czasie rozgrywania się zdarzeń powieści, odnajduje swoją miłość i poznaje wnętrze.
Antagoniści dobrzy, choć mogłoby ich być więcej w treści, mam nadzieję, że w kolejnej części Moira częściej będzie walczyć z istotami z zaświatów.

Z czystym sumieniem polecam Wam tę książkę!
Ja czytałam e-booka, ale czekam na wersję papierową, która wkrótce ma się ukazać.

• Porzucone

Dodaj cytat z książki Opowieści Czarownicy. Otwarta